Kniha Hra ve tmě / The Game in the Dark

 
  • 1 z 3
 

Kniha z řady originální a vzrušující série od Hervé Tullet.Kniha, která bude s vámi cestovat vesmírem a to bez opuštění vašeho pokoje! Cestujte k měsíci, tancujte s hvězdami a nechte se unášet vesmírem a to z pohodlí svého domova. Hra ve tmě je kniha, která svítí ve tmě a přetvoří váš svět.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 399 Kč
Ušetříte 159 Kč (–40 %)
240 Kč
Značka Hervé Tullet
Kategorie Vzdělávací knížky pro děti
Položka byla vyprodána...
 

Zhasněte a vydejte se na výlet na měsíc

The game in the dark je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15x21 cm. Knížka se skládá z 14 stran vesmírných ilustrací ze svítivého inkoustu.

Použití je velmi jednoduché, jednotlivé stránky chvilku nasvítíte pod lampou pak zhasnete a najednou se ocitnete ve vesmíru aniž byste opustili ložnici. Při listování se vám zjeví planety, komety, hvězdy, rakety až konečně přistanete na měsíci.

Knihu si můžete prohlížet několikrát za sebou a pokaždé bude vaše vesmírné dobrodružství jiné. The game in the dark je určena dětem od 3 let (ale jistě zaujme i mladší čtenáře), podporuje jejich fantazii a představivost.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako "open books for open minds" - otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost - ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette 

Hervé Tullet je francouzský autor knížek pro nejmenší. Svoji první knihu vytvořil v roce 1994 a od té doby se stal jedním z nejvíce inovativních autorů knih pro děti na světě. Ve Francii známý jako "Princ knih pro předškolní děti". Tullet přináší nový rozměr čtení knih, učí malé děti imaginárnímu a kreativnímu myšlení.

RECENZE - Herve Tullet

Madamecoquette.cz - do knihovničky / Hervé Tullet - Let's Play Games a Knížka

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.