Tipy na dárek pro děti za vysvědčení

Děti se už jen několikrát vyspí a přinesou si ze školy pololetní vysvědčení. Jak to máte u vás doma, dostávají děti za vysvědčení odměnu? Jdete jen na zmrzlinu nebo dětem dáte dárek? My si myslíme, že si školáci za svou píli odměnu zaslouží a máme tu pro vás tip na drobné dárky, které příliš nezatíží rodinný rozpočet, dětem však udělají radost.

Neváhejte, máme hračky pro malé vědce, dobrodruhy, pisálky, knihomoly, introverty, extroverty. Jednoduše, každý si u nás přijde na své.

Pro malé vědce

Dětem, které rády věci zkoumají, chtějí znát i ten nejmenší detail, by se mohl hodit náš mini mikroskop. Možná už doma mají klasický mikroskop na pracovní stůl, tenhle náš se jim ale vejde do kapsy. Můžete ho tak brát na všechny výlety a děti mohou prozkoumat vše, co jim přijde do cesty. Navíc jim k mikroskopu můžete pořídit i sadu sklíček s obsahem pro pozorování. Jednotlivá sklíčka obsahují plasty, syntetické a přírodní vlákna, kobylka, škrob či vitamíny a houby. 

86becf67-5ba0-477c-ac9e-5ed8666c64f8

Pro sportovce

Pokud máte doma vášnivé sportovce, máme ten pravý dárek i pro ně. Kupte jim jeden z našich krásných míčů, ať už fotbalový nebo šišatý na rugby. Máme je v různých motivech pro holky i kluky. Je váš malý sportovec navíc zapálený pro tajemství vesmíru nebo u vás ještě neskončilo paleontologické období? Pak vyberte míč s planetami nebo dinosaury. Z dalších motivů pak máme motýli, zvířata či auta. A nejsou to jen míče fotbalové, koukněte na celou naši nabídku. 

ff980515-7632-4b05-b8b0-1f55dca15d28

I pisálci si přijdou na své

Krásným dárkem za vysvědčení může být také jeden z našich diářů. Na výběr máme několik krásných motivů, všechny jsou navíc na zámek, a tak žádné dětské tajemství neuteče ven. Vybrat můžete ze dvou cestovatelských, do nichž se dají zaznamenávat prázdninová dobrodružství - karavan a prázdninová cesta. Nebo jsou v nabídce diáře s jednorožci, pejsky a lenochodem. 

a8ed322e-6b94-4edb-8339-1b960dcb5724

Pro neposedné prstíky

Srdcovkou našich zákazníků je kostka Starcube, hračka, s kterou si každé dítě vystačí samo. Kostka zaměstná neposedné prstíky, neklidné děti. Cílem je totiž dva kusy, na které lze kostku rozdělit, dát opět dohromady. A není to úplně jednoduché. Děti při hře rozvíjí jemnou motoriku a logické myšlení. Vybírat můžete ze tří motivů - Cosmos s motivy planet, Wildlife s motivem divokých zvířat nebo klasickou barevnou variantu připomínající Rubikova kostku. 

3844900c-44c6-4052-97f0-95f4c66c2462

Chytrá modelína, céčka či pexeso nezklamou

Odměnit můžete děti i dalšími drobnými hračkami. Retro variantou, která ale i mezi dětmi letí, jsou stará dobrá céčka. Máme varianty barevné a fosforeskující. Pokud ale vaše děti propadly slizům a chytrým modelínám, určitě u nás najdete tu pravou. Buď můžete zabrousit do větších variant, pokud ale dárek za vysvědčení vnímáte spíš symbolicky, pak sáhněte po některé z mini variant za 99 Kč. A nezapomeňte na to, že v podobě kuličky je z modelíny rázem hopík! 

6500_casu003

Jestli chcete pořídit něco, co si užijete společně s dětmi, pak zkuste vybrat jedno z pexes od Mudpuppy. Jejich mini memory game máme s krásnými motivy zvířat, aut, jednorožců, princezen, vesmíru či dinosaurů.

3456_dinosauri

No a pokud děti rády tvoří a malují, jistotou je jedna z našich tvořivých setů. Dětem se jistě budou líbit sety na vybarvování  (jendorožci, sci-fi, balet a další), výroba letadel, korunek či šperků.

7664-1_colouring-set-mermaids