Ti nejlepší společníci na léto u vody

Prázdniny a koupání patří nerozlučně k sobě. Bez něj by to snad ani nebylo to pravé léto. Teplota stoupá a bazén, rybník nebo moře jsou najednou tím nejpříjemnějším místem na světě. Děti vodu milují a vydrží v ní celé hodiny. Ať už se chystáte strávit prosluněný den na vesnickém koupališti, na břehu křišťálově čistého jezera, nebo v mořských vlnách, určitě se vám bude hodit pár osvědčených společníků pro zpříjemnění vodních hrátek.

Spoustu zábavy si děti ve vodě užijí s nafukovacími zvířátky od legendární české značky Fatra. Větší děti ocení barevného raka, delfína, nebo hvězdici. Pro ty nejmenší vybírejte ze speciální černobílé řady, kterou fatra vyrobila přímo pro Kidtown.cz Jde o kolekci hraček s rolničkou (hvězdička, kroužek a medvídek), Využijete je i doma - každé koupání ve vaně bude hned veselejší.

5958-1

Až děti unaví skotačení ve vlnách, určitě přijde vhod nafukovací lehátko. Na něm se můžou na chvilku natáhnout a nechat se příjemně houpat. Co takhle slaďoučký milkshake,, který je tzv. přímo k olíznutí?

Sluníčko umí být pěkně ostré, dostat ratolesti do stínu na deku je ale někdy téměř nadlidský úkol. S našimi POP IT UP stany to bude hračka - uvidíte, že si tam rády zalezou úplně samy a nebude se jim chtít ven. Navíc je rozložíte během minutky přesně tam, kde potřebujete. Pro kluky máme požární stanici nebo jeskyni s dinosaury, pro holčičky zase princeznovský zámek, nebo domeček pro panenky. A společně si pohrají třeba ve food trucku, nebo na farmě.

3927

Jemný písek na pláži přímo svádí k tomu, aby se v něm děti pořádně pohrabaly. Krásně se na to hodí lopatky a hrabičky ve veselých barvách a sada tvořítek, se kterou v mžiku vykouzlí ty nejlepší bábovičky pod sluncem. Na sbírání mušlí, kamínku a dalších pokladů zase skvěle poslouží průhledný oranžový kyblík.

5979_1


Žádná výbava k vodě by nebyla kompletní bez pořádného míče. Zkuste třeba ty z dílny americké značky Crocodile Creek, které jsou vyrobené z přírodní gumy a neobsahují žádné potenciálně škodlivé látky jako je třeba PVC, BPA nebo vinyl. A když všechny osvědčené druhy zábavy zklamou, stačí z kouzelného klobouku vytáhnout postřehovou hru s písmenky a čísly dobble, cestovní šachy s figurkami zvířátek, nebo princeznovské domino. Uvidíte, že den u vody uteče jako nic.