Jak vymyslet ideální pokojíček pro naše děti? Inspirujte se

Dneska to vezmeme trochu od lesa. Je léto, a tak i my sledujeme jiné věci než hračky pro děti. I když zas tak moc od hraček neutečeme. Většina z nás v kidtown.cz má děti. A snažíme se pro ně vytvořit ten nejhezčí pokojíček, kde se dobře cítí. Kde maji své království. A kde se inspirujeme? Všude možně. Hezké věci a hlavně super nápady do dětských pokojů umí vymyslet designérky časopisu Nové proměny bydlení. Možná u nich najdete inspiraci i vy. Koukněte na jejich proměny, mně se třeba moc líbí "prvňačka v ráji motýlů",  kolegyni Janě zase spíš imponuje proměna s názvem "už žádní bubáci" a Lucka, ta by byla nejradši námořníkem. 

http://novepromenybydleni.cz/category/promeny/detsky-pokoj/

Vidíte, zas až tak moc jsme hračkám nevěrné nebyly. Protože do každého dětského pokojíčku přeci nějaká ta hračka patří. Co třeba dětem pořídit hračku, kteá dává smysl? Takovou, která je v jejich rozvoji posune o kousek dál? Podívejte se na naši nabídku v eshopu, stojí to za to :) A protože je léto, máme pro vás speciální prázdninovou sekci: https://www.kidtown.cz/prazdniny/ Najdete tam ideální hrací výbavu k vodě, pod stan, pro dlouhé cestování autem, vlakem i letadlem nebo aby i deštivé dny byly zábavné.

A kdyby vašim dětem chyběla škola, můžete jim v našem edukačním eshopu www.kidtownedu.cz pořídit třeba nefalšovanou kostru, model těla s vyndavacími orgány, matematickou váhu, s kterou si procvičí sčítání, odčítání, ale i, jak by řekla Pipi Dlouhá Punčocha, nábosilku a dělení :) Najdete tam hračky a pomůcky, díky kterým děti díky fajn hře nezapomenou na matematiku, fyziky, chemii či biologii :) 

 

Hezké léto vám přeje tým hračkářství Kidtown.cz :-)