Já hasič

 hasicifoldkroom

„Maminko, až budu velký, budu hasičem.“ Tak s touhle větou mne nedávno probudil můj téměř pětiletý Adam. „Protože hasiči hasí oheň, zachraňujou lidi a zvířátka a pomáhají.“

Vlastně se divím, že s tím přišel až teď. Odmala totiž hasiče miluje a doma se nám tak všude válí hasičská auta, kostičky lega z různých hasičských staveb a spousta různých hasičských tyčí, počínaje těmi legovými a konče špejlema.

Dětská fantazie je prostě neomezená. Chvíli jsem dokonce byla v pokušení mu hasičskou šplhací tyč nainstalovat do pokojíčku.

Takže není divu, že jsem se do i Kidtownu snažila nabrat zboží s požárnickou tématikou. S přihlédnutím k tomu, aby to nebyla pouze hasičká auta, která houkají a svítí, ale samozřejmě takové hračky, které budou děti při jejich požárnických hrách rozvíjet.

Požárníkům od 2 let je určeno dřevěné hasičské auto Goki, s kterým si neublíží a ani se nerozbije, pokud vypadne z dětské ručky.

 

Pro děti od tří let jsou vhodné požárnické puzzle, kterých máme hned několik. Určitě nezklamou puzzle v klasické krabičce, ale malé hasiče určitě více nadchne funkční požární auto nacpané puzzlema. Tady můžete volit mezi dvěma variantami obsahujícími 48 ks puzzlí.firepuzzle

Ve větším požárním autě najdete navíc 3d požárníky, které na motivu, který z puzzlí poskládáte postavičky mohou různě poskakovat a hasit ohně.

A pokud někam cestujete a váš malý požárník trvá na tom, že musí jet i s výbavou, tak  zvolte cestovní hasičskou sadu v kufříku, kterou rozložíte, poskládáte si 3d požárníky a až bude dohráno, tak je zase naskládáte do praktického kufříku.

cestovnihasichasicifoldkroom

Pětiletého hasiče určitě potěšíte plně pojízdným, skládacím požárnickým autem značky Krooom.

 

Jestli vás tyhle netradiční hasiči neuspokojí tak nezoufejte, bezva výběr vám nabídne Lego i PlaymobilJ

A že nemají pořádný oheň? Tak jim doma postavte plamen ze svítícího lega LightStax nebo je vemte ven k táboráku. To, jestli jim na něm opečete buřta nechám na vás :) Přeji vašim dětem spoustu požárnické zábavy.