Senzorická pohyblivá lahev VESMÍR (Universe) 250 ml

429 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Poznejte s astronautem, jak maličká vypadá naše modrá planeta z vesmíru. Na jakou planetu se vydá? 3, 2, 1… Neile, můžeš přistát!

Pohyblivá senzorická láhev přirozeně stimuluje sluch, zrak a hmat. Respektuje rytmus, spontánnost a vrozené schopnosti dětí objevovat a učit se. Rozvíjí představivost, logické myšlení a jemnou motoriku a podněcuje přirozenou zvídavost. Doporučeno pro děti od 3 měsíců. Ručně vyrobená, nerozbitná, s dvojitým bezpečnostním uzávěrem.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Podpořte přirozený vývoj a zvídavost vašich dětí

Senzorické lahve jsou ideální pomůckou pro správný psychomotorický vývoj dítěte. Přirozeně stimulují sluch, zrak a hmat, respektují rytmus, spontánnost a vrozené schopnosti dětí objevovat a učit se. Rozvíjejí představivost, logické myšlení a jemnou motoriku, podněcují přirozenou zvídavost. Jsou inspirované montessori a waldorfskou pedagogikou a byly vyvinuty ve spolupráci s pediatry a terapeuty. 

Protřepejte, relaxujte, objevujte a sněte

Každá senzorická láhev Petit Boum je oknem do vesmíru plného magie a smyslových podnětů. Vydejte se na cestu plnou experimentů. Objevujte barvy, tvary, různá skupenství, předměty, zvířátka a postavičky. Můžete si vybrat ze čtyř typů: plovoucí lahve, zvukové lahve, špiónské lahve a pohybové lahve.

Tvar, hmotnost a velikost lahví jsou navrženy tak, aby je dokázaly lehce držet, protřepávat nebo kutálet i nejmenší děti. Podporují soustředění, klid a relaxaci. Na rozdíl od chrastítek a jiných zvukových hraček umožňují dítěti rozpoznat a přiřadit jednotlivé zvuky k různým předmětům, které se v nich nacházejí.

Bezpečná hračka pro nejmenší

Senzorické lahve Petit Boum jsou vhodné pro děti už od 3 měsíců. Splňují nejpřísnější evropské bezpečnostní normy (EN71 a CE). Neobsahují kovy, BPA ani ftaláty, jsou utěsněny dvojitým uzávěrem a jsou nerozbitné.

  • Podporuje psychomotorický vývoj
  • Rozvojí jemné motorické dovedností
  • Rozvíjí představivost a logické myšlení
  • Stimulace sluchu, zraku, hmatu
  • Bez BPA, ftalátů a olova
  • Zabezpečeno dvojitým uzávěrem
  • Nerozbitné
  • Rozměry: 15,5 x 4,5 cm (objem 250 ml)
  • Věk: od 3 měsíců

Doporučení: Láhev neotevírejte, neponořujte do vody a nevystavujte dlouhodobě slunci. Čištění: otírejte vlhkým hadříkem. Utěsněno dvojitým bezpečnostním uzávěrem.

 

Značka Petit Boum

Petit Boum je rodinná firma ze Španělska sídlící poblíž španělsko - francouzských hranic, která se soustředí na ruční výrobu senzorických lahví. Věří v takový způsob učení, který respektuje rytmus, spontánnost a vrozené schopnosti dětí objevovat a učit se na každém kroku. Jejich produkty jsou inspirované montessori a waldorfskou pedagogikou a byly vyvinuty ve spolupráci s pediatry a terapeuty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: