Kniha Hra na kombinace umění/The Game of Mix-up Art

439 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Kreativní knížková hra, ve které mohou děti vytvářet vlastní obrazy otáčením jednotlivých částí stránek, které jsou rozdělené na tři části.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Vytvořte si vlastní obraz!

The game of Mix-up Art je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15x21 cm. Knížka se skládá z 12 stran z pevného kartonu rozdělených na 3 nepravidelné části.

Uvniřt najdete krásné barevné malby připravené k vytvoření vašich vlastních obrazů. Otáčejte stránky a tvořte nová a nová umělecká díla s barevnými obrazci,kruhy, čárami i kaňkami.

V každém dítěti se skrývá umělec a s The game of Mix-up Art může tvořit dokonce bez nepořádku v bytě. Knihu si můžete prohlížet několikrát za sebou a pokaždé budou vaše díla jiná a zábavná. The game of Mix-up Art je určena dětem od 3 let a podporuje jejich tvořivost, fantazii a představivost.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako "open books for open minds" - otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost - ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: