Kniha Hra na kombinace umění/The Game of Mix-up Art

 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Kreativní knížková hra, ve které mohou děti vytvářet vlastní obrazy otáčením jednotlivých částí stránek, které jsou rozdělené na tři části.

Dostupnost Skladem (2 ks)
439 Kč    
Značka Hervé Tullet
Kategorie Vzdělávací knížky pro děti
 

Vytvořte si vlastní obraz!

The game of Mix-up Art je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15x21 cm. Knížka se skládá z 12 stran z pevného kartonu rozdělených na 3 nepravidelné části.

Uvniřt najdete krásné barevné malby připravené k vytvoření vašich vlastních obrazů. Otáčejte stránky a tvořte nová a nová umělecká díla s barevnými obrazci,kruhy, čárami i kaňkami.

V každém dítěti se skrývá umělec a s The game of Mix-up Art může tvořit dokonce bez nepořádku v bytě. Knihu si můžete prohlížet několikrát za sebou a pokaždé budou vaše díla jiná a zábavná. The game of Mix-up Art je určena dětem od 3 let a podporuje jejich tvořivost, fantazii a představivost.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako "open books for open minds" - otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost - ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.