Dětský stan - Farma

769 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Dětský stan - Farma, je dokonalým způsobem, jak poskytnout vašemu dítěti kreativní herní zónu, která podporuje jeho nápaditost a zvyšuje kreativitu. Použití je možné jak uvnitř, tak venku. Doporučený věk od 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Zábava pro děti kdykoliv a kdekoli

Pop-up stan je ideální pro rodiče, kteří hledají zábavnou a nápaditou hračku pro své děti. S jedinečnou potištěnou hrací podložkou dodávanou se stanem, děti budou mít zaručenou zábavu kdykoliv a kdekoli.

Rozvíjí kreativitu dětí

Pop-up stan podporuje nápaditost a zvyšuje kreativitu dětí mohou si v něm nerušeně hrát a vytvořit svoje vlastní malé útočiště. Tento stan je ideálním místem pro vaše dítě, kde se může bavit, hrát si a nechat volně plynout svou představivost. 

Praktický a kompaktní design

Pop-up stan je vyroben z 100% polyesteru a je snadno přenosný. S rozměry 90 x 90 x 90 cm je dostatečně prostorný pro děti, aby se v něm mohly pohodlně hrát. Navíc lze stan složit do praktického a kompaktního přepravního pouzdra, což umožňuje snadné skladování a přenášení.

  • Rozměry: 90cm x 90cm x 90cm
  • Hotovo za 2 minuty
  • Nízká hmotnost 
  • Přiložená taška usnadňuje skladování
  • Hrací podložka uvnitř stanu
  • Možné použít v bytě i ven
  • Materiál: 100% polyester
  • Čištění: vlhkým hadříkem
  • Věk: 3+

Pokud hledáte zábavné, inovativní a kreativní hračky a dárky pro děti, Fun2Give je pro vás tou správnou volbou.

Značka Fun2Give

Fun2Give je značka, která vznikla díky specializovanému týmu holandských designérů, kteří neustále vyvíjejí nové produkty pro děti. Jsou nadšení pro produkty, které pomáhají dětem představit si, tvořit a hrát si. Vyznačujeme se neustálým vývojem nových a inovativních produktů, originálními hračkami a dárky, s důrazem na zábavu.

Ve Fun2Give se věnují vytváření zábavných a nápaditých produktů pro děti, které jsou více než jen hračky. Jejich výrobky jsou jedinečně navrženy tak, aby stimulovaly dětskou představivost a pomáhaly dětem rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Produkty jsou kreativní, bezpečné a přístupné pro všechny děti. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: