Doktorský kufřík - Budu doktor!

 
Kdo z nás si pamatuje, že si jako malý miloval hrát "na doktora"? Budu doktor! je sada všeho, co malý doktor potřebuje k ošetření a doktorským hrám. Nenajdete v něm nic, co by nebylo skutečné či funkční.
Dostupnost Skladem
Měrná cena 859 Kč / 1 ks
859 Kč    
Značka Kidtown
Kategorie Naše srdcovky
 
Sada Doktorský kufřík - Budu doktor! je výsledkem spolupráce našeho e-shopu Kidtown.cz a blogerky MUDr.Míši Knězkové s cílem děti hravou formou seznámit s tím, s čím se reálně setkají v ordinaci lékaře. Mají možnost si všechny jeho součásti vyzkoušet, osahat a zjistit, že dané věci "nekoušou".
 
Kufřík ukrývá vše od náplastí, tampónků, obvazu, stříkaček, zkumavek či dřevěných špátlí a kapátka, přes gumové rukavice, roušku, podložku a čepičku až po emitku, plně funkční teploměr či fonendoskop. Pomocí oční tabulky můžete vyšetřit zrak každého pacienta a nezapomeňte, že těm nemocným je třeba vypsat recept s domácí léčbou. Vše reálné a přesně takové, jaké potkáte u lékaře i vy.
 
A co na to lékařka a spoluautorka Míša Knězková:
"Co mě jako maminku a lékařku baví na kufříku nejvíc? Není to jen samotná hra a zábava. Dítě zjišťuje a poznává, že pomáhat je naprosto přirozené a správné. Naučí se, že při pomoci je nezbytné chránit i sám sebe! V neposlední řadě pak pochopí, proč se co u lékaře dělá. Že je někdy třeba i nepříjemného vyšetření a zaručeně se přestane bát těch běžných zákroků, u kterých spousta dětí zbytečně pláče."
 
Důležité upozornění: Tuto sadu si můžete objednat a zaplatit pouze online platební kartou nebo bankovním převodem předem. Není možné využít dobírku. Každá zvolená dobírka bude systémově přesunuta do platby bankovním převodem. Omezený počet této sady bude k osobnímu vyzvednutí v rámci festivalu MINI v Kotvě v termínu 17. - 18. května na stánku Budu doktor!
Na festivalu Mini je možné si vyzvednout pouze objednaný kufřík nikoliv další produkty (odběr kufříku nebude probíhat přímo na našem stánku). Pokud chcete spolu s kufříkem objednat i jiné hračky, využijte Zásilkovnu nebo osobní odběr na kamenné prodejně Kidtown - Uralská 8 (možný po 20. květnu). Produkty si samozřejmě můžete u nás na stánku během festivalu zakoupit.
V případě, že zvolíte Zásilkovnu nebo kurýrní službu, budou rozesílky postupně realizovány od 20. května.
Pozor: objednávky realizované po 14. 5. 2019 budou z našeho eshopu expedovány až po 28.5..2019

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.