Stavebnice Resources - Standard Pack (72 dílků)

Srdcovky
Značka: Taksa Toys
1 099 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Stavebnice Resources Standart Pack obsahuje různé kousky, které svými tvary i barvou připomíná opravdové přírodní zdroje. Děti mohou skládat obrazce a stavby podle své fantazie. Rozvíjí tak svoje motorické dovednosti, koncentraci a koordinaci ruka - oko. Doporučený věk 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Prozkoumejte zázraky přírodních zdrojů

Stavebnice Resources je neodolatelná hračka, která umožní dětem objevit fascinující svět přírodních zdrojů. Každý kousek této stavebnice napodobuje tvary a barvy skutečných přírodních prvků, které tvoří základ všeho, co nás obklopuje. Je na dětech, jak je budete kombinovat a skládat.

 285A7951285A8009

Výzva pro tvořivou mysl

Stavebnice Resources představuje sedm různých materiálů, které umožňují dětem vytvářet nekonečné výtvory. Každý materiál má svůj vlastní jedinečný tvar, barvu a povahu. Každý zdroj má svou unikátní podobu a barvu, která připomíná sedm klíčových přírodních zdrojů ve skutečném světě  kameny, stromy, ocel, cihly, dřevo, lidé, voda a písek jsou základem moderních staveb, které děti vidí každý den kolem sebe.

Stavění bez hranic a omezení

Stavebnice Resources nevyžaduje žádné spoje, protože děti je prostě nepotřebují. Kousky mají gumový povrch, který umožňuje snadné spájáni a vrstvení bez jakýchkoliv pevných propojení. Skládání jednotlivých kousků dohromady vyžaduje nejen trpělivost a přesnost, ale také schopnost porozumět zákonům gravitace. Tímto způsobem se děti učí nejen zručnosti stavitele, ale také rozvíjejí svou kreativitu a vizi.

  • Rozvoj motorických dovedností
  • Rozvoj kreativního myšlení
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • 72 kusů
  • materiál: silikón
  • Věk: 3+

 

 

Certifikováno
Bezpečnost je prioritou pro vás i pro nás, proto mají všechny použité materiály a barvy certifikát, že jsou pro děti bezpečné (TPE plastic). 

european product design award127x127_2xeco friendly product of the year127x127_2xcreative play of the year127x127_2xfamily choice award127x127_2xtillywig brain child award127x127_2xtoyshopuk127x127_2x

Značka Taksa Toys

Společnost byla založena v Thajsku, rodinou s mnoha jedinečnými vztahy, včetně "dvou generací designérů" žijících pod jednou střechou. Taksa' pochází z thajského slova, které lze přeložit jako "dovednosti". V Taksa Toys věří, že každá dobrá hračka by měla děti naučit určité dovednosti. Nejen akademické dovednosti, ale i tyto "lidské dovednosti", které jsou stejně důležité nebo dokonce důležitější.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: