Životní cyklus - Žába

349 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Zajímá vás, jak se z pulce stává žába? Kde se berou nožičky a co se stane s ocáskem? Sada replik obsahující pět stádií životního cyklu žáby je vyrobena s pečlivostí a důrazem na věrnost a přesnost detailů. Doporučený věk 4+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Prozkoumejte tajemství životního cyklu

Objevte fascinující svět vývoje hmyzu prostřednictvím sady pěti modelů.

Zachyťte okamžiky metamorfózy

Tato sada vás provede proměnou od vajíček přes pulce a pulce bez žaber až po pulce s nožičkami a nakonec až k dospělé žábě.

Učení skrze zábavu a pozorování

Dopřejte svým dětem nejen zábavu, ale i možnost objevovat a učit se o životním cyklu hmyzu zábavnou a nenásilnou formou.

  • Figurky jsou ručně malované
  • Rozměr balení 23 cm x 18 cm x 2,7cm
  • Materiál: plast
  • Věk: 4+

Značka Safari Ltd.

Safari Ltd. je americká společnost specializující se na výrobu ekologicky šetrných hraček. Jejím hlavním cílem je propojení učení a zábavy. Navrhuje realistické figurky zvířat, které se snaží co nejvíce přiblížit skutečnosti jak svou autentičností, tak kvalitou. Každý výrobek je ručně zpracován, což zaručuje jeho jedinečnost.

Produkty Safari Ltd. jsou velmi oblíbené mezi pedagogy po celém světě jako vzdělávací pomůcky. Díky svému přístupu získala společnost řadu ocenění za podporu vzdělání a ochranu životního prostředí a ohrožených druhů.

V současné době nabízí Safari Ltd. nejen samostatné modely, ale i sady figurín, které jsou tematicky zařazeny podle konkrétních oblastí, ve kterých žijí, nebo podle druhů zvířat. Můžete se tak detailně seznámit s živočichy Arktidy, pouště, oceánu a dalších lokalit, nebo prozkoumat různé druhy žab, motýlů, velryb a mnoho dalšího.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: