Spojené disky

175 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Dřevěné spojené disky jsou ideálním pomocníkem ve vývoji miminka. Podporují rozvoj motorických dovedností a koordinace oko-ruka. Doporučený věk od 6 měsíců.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Ideální pomocník ve vývoji miminka

Dřevěné spojené disky jsou nejen krásnou a kvalitní hračkou, ale také skvělým pomocníkem v rozvoji miminka. Díky své jednoduchosti a praktičnosti zaujmou pozornost dítěte a poskytnou mu mnoho možností pro hru a zábavu.

Podpora motorických dovedností 

S dvěma oddělitelnými disky nabízí tato hračka zábavný a vývojový prvek. Děti se budou snažit spojit a oddělit disky, což je nejen zábavné, ale také podporuje jejich motorické dovednosti a koordinaci oka a ruky. Při hraní si děti osvojují důležité dovednosti, které budou potřebovat ve svém dalším životě.

Motivující hračka pro lezení a úchop

Nejen, že dřevěné spojené disky rozvíjejí motorické schopnosti, ale také motivují dítě ke krásnému procesu - lezení a úchopu. Díky skvělému kulovému tvaru se disky pohodlně kutálí po podložce, což děti láká k tomu, aby se snažily dostat za svým oblíbeným kouskem. Při tomto procesu se zlepšuje jejich fyzická síla a koordinace, což je pro jejich zdravý vývoj neocenitelné.

Dřevěné spojené disky jsou ideálním pomocníkem ve vývoji miminka. S dvojicí oddělitelných disků, které skvěle udrží pozornost dítěte, podporují rozvoj motorických dovedností a koordinace oko-ruka. Krásná a kvalitní hračka nabízí mnoho možností pro hru a zábavu. Děti si osvojují důležité dovednosti, které budou potřebovat ve svém dalším životě, a přitom se baví. Kromě toho motivuje tato hračka děti ke krásnému procesu lezení a úchopu, díky skvělému kulovému tvaru disky pohodlně kutálí po podložce a lákají děti k tomu, aby je pronásledovaly. Dřevěné spojené disky jsou tak skvělou volbou pro rozvoj vašeho dítěte.

  • Rozvoj motorických dovedností
  • Koordinace ruka - oko
  • Materiál: bukové dřevo, ošetřeno 100% přírodním lněným olejem
  • Věk: od 6 měsíců
5
0x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
DG Avatar autora | 4.12.2023
Zboží inzerované jako skladem nebylo a dovolat se na uvedené číslo se z pěti pokusů povedlo jen jednou.Přes slib,že mi obchod dá vědět zdali zboží půjde objednat se mi nikdo neozval,nakonec mi však platba byla bezodkladně vrácena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: