Kidtown Smile: Bum (hrací set, 7-9 měsíců)

2 499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Třetí hrací set ze sady předplatného Kidtown Smile je určený pro miminka, která už nic nezastaví: začínají lézt, plazit se, snaží se stavět na nohy. Předměty dokážou přendávat z ruky do ruky, přitahují předměty, které vydávají zvuk, začínají říkat jednoduchá slova.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Třetí hrací set ze sady předplatného Kidtown Smile je určený pro miminka, která už nic nezastaví: začínají lézt, plazit se, snaží se stavět na nohy. Předměty dokážou přendavat z ruky do ruky, přitahují předměty, které vydávají zvuk, začínají říkat jednoduchá slova.

Set s prvky Motessori pedagogiky je navržený tak, aby podpořil zdravý vývoj dítěte v tomto období. Na jeho sestavení s námi spolupracovalo několik odborníků včetně dětského psychologa a ergoterapeuta. Produkty v něm jsou pečlivě vybrané také s ohledem na kvalitu, bezpečnost a udržitelnost a doplňuje je stručná příručka. 

Věříme, že rodiče díky němu získají větší podporu v tom, aby byli nejlepšími průvodci svých dětí. Set je také ideálním dárkem pro vaše nejbližší, přátele nebo kolegy.

Set obsahuje:

Rozměry krabice jsou 43 x 31 x 10 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: