Mikroskop do ruky

519 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Kapesní osvětlovací mikroskop umožňující 20ti až 40ti - násobné zvětšení, který lze použít pro okamžité pozorování uvnitř nebo venku. Doporučený věk 8+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Objevte skryté detaily s kapesním mikroskopem do ruky!

Představujeme vám kapesní mikroskop, který umožňuje vašim dětem objevovat fascinující svět mikroskopických detailů. S tímto jedinečným zařízením budou moci okamžitě pozorovat a prozkoumávat drobné organismy a předměty s 20ti až 40ti-násobným zvětšením. Umožněte jim prozkoumat neuvěřitelné detaily okolního světa a objevovat přírodní fenomény, které by jinak nebyly viditelné pouhým okem.

285A8449285A8474

Skvělý společník pro dobrodružství venku i uvnitř

Tento kapesní mikroskop je skvělým společníkem pro dobrodružství venku i uvnitř. Vaše děti si ho mohou vzít s sebou na výlety do přírody, do parku nebo do zahrady a okamžitě se ponořit do fascinujícího světa kolem sebe. Zvětšujte květiny, listy, hmyz a další přírodní objekty a odhalte jejich tajemství. Mikroskop je také skvělým nástrojem pro pozorování předmětů, živočichů nebo rostlin. Vaše děti se tak stanou malými vědci, kteří zkoumají svět v mikroskopickém měřítku.

 Mikroskop do ruky s osvětlením

Tento mikroskop do ruky je vybaven vlastním osvětlením, které zajišťuje optimální podmínky pro pozorování. Světelný zdroj je zabudován přímo do mikroskopu, což umožňuje vašim dětem zkoumat objekty za jakýchkoli světelných podmínek. Díky tomu je mikroskop vhodný pro použití jak ve dne, tak i v noci. Navíc, kompaktní velikost a ergonomický design umožňují snadné používání a přenášení mikroskopu kamkoliv si děti přejí.

Podporujte zájem dětí o vědu a technologii!

  • Rozvíjí pozorovací schopnosti a popisný jazyk
  • Vysoce jasné osvětlení LED
  • 20x a 40x optické zvětšení
  • Vybavení: popruh, stojan, baterky, 1x sklíčko se vzorky
  • Baterie jsou součástí balení
  • Věk: 8+ 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: