Mikroskop do ruky - Výměnná sklíčka s obsahem (12ks)

489 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Sada výměnných sklíček je praktickým doplněním k našemu kapesnímu mikroskopu. Jednotlivá sklíčka obsahují plasty, syntetické a přírodní vlákna, kobylka, škrob či vitamíny a houby. Doporučený vek: 8+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Objevte tajemství mikroskopického světa

Představujeme vám jedinečnou hračku, která otevírá dveře do fascinujícího mikroskopického světa. Sklíčka s preparátem jsou skvělým nástrojem, který vám a vašim dětem umožní objevovat nové rozměry a detaily, které jsou jinak neviditelné pouhým okem. Ponořte se do světa vědy a zábavy a rozšiřte své poznatky společně s vašimi malými vědci.

285A8474285A8478

 12 ks pozorovacích sklíček plných vzrušení

S tímto setem sklíček s preparátem získáte neuvěřitelnou možnost prozkoumávat různé aspekty světa kolem nás. Set obsahuje celkem 12 pozorovacích sklíček, přičemž každá z nich je naplněna 3 různými vzorky, které můžete zkoumat pod mikroskopem. Díky této rozmanitosti vzorků budou vaše děti mít možnost objevovat a porovnávat různé materiály a struktury.

Praktický úložný box pro bezpečné uschování

Sklíčka s preparátem jsou vybaveny praktickým úložným boxem, který vám pomůže udržet všechny vzorky pečlivě uspořádané a chráněné. Díky tomuto úložnému boxu budete mít přehled o všech vzorcích a snadno je budete moci vybrat a připravit pro další pozorování. S tímto setem získáte nejen zábavu a vzdělání, ale také praktický a dobře organizovaný prostor pro vaše mikroskopické dobrodružství.

Objevujte neuvěřitelný mikroskopický svět!

  • Obsahují: plasty, syntetická a přírodní vlákna, část kobylky, škrob nebo vitamíny, houby a jiné
  • Rozměry krabičky: 8cm x 8cm x 3cm
  • Rozměr vzorku: 2,5cm x 7,5cm
  • Počet v balení: 12ks
  • Materiál: plast
  • Věk: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: