Duhové zvětšovací nádobky (6 ks)

Novinka
Značka: TickiT
1 499 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Set šesti barevných nádob s lupou na víčku, ideální pro rozvoj pozorovací schopnosti a jemné motoriky. Skvělé pro začínající vědce a malé skupinové aktivity s cílem rozvíjet jazykové a analytické dovednosti. Doporučený věk 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvoj pozorovacích schopností

S duhovými zvětšovacími nádobami se děti mohou ponořit do fascinujícího světa detailů. Podporují rozvoj pozorovacích schopností, kdy děti mohou zblízka zkoumat listy, květiny, hmyz a mnoho dalšího. Tato aktivita navíc rozvíjí jejich schopnost popisovat svá zjištění, což je důležité pro rozvoj jazykových dovedností.

285A8634285A8604

Ideální pro skupinové aktivity

Duhové  zvětšovací nádoby jsou skvělé pro skupinové aktivity, kde děti mohou společně objevovat a diskutovat o svých nálezech. Tato interakce podporuje spolupráci, komunikaci a analytické myšlení. Společné zkoumání a sdílení zážitků s kamarády nebo rodinou činí z těchto lup ideální nástroj pro rozvoj sociálních a analytických dovedností dětí.

  • Rozvoj koordinace ruka- oko
  • Rozvoj motorických dovedností
  • Rozvoj komunikačních dovedností
  • Rozvoj sociálních a analytických dovedností
  • Rozměry: nádoba v. 60 x průměr 80 mm
  • Materiál: plast
  • Věk: 3+

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: