Dřevěná dětská lupa (1ks)

359 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Dětská lupa s pevním rámem se zvětšovací čočku nabízející 2x zvětšení a vloženou malou čočkou nabízející 3x zvětšení. Tato hračka je ideální pro pozorování. Vhodné od 1+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Dětská lupa pro nejmenší pozorovatele

Pozorování je klíčem k rozvoji dětského smyslového vnímání a porozumění světu. S naší dětskou lupou se vaše dítě stane malým dobrodruhem, který objevuje skryté detaily a tajemství přírody. Lupa je navržena speciálně pro nejmenší pozorovatele, aby se mohli blíže podívat na zázraky kolem sebe. 

DSCF8619DSCF8631.

 Dokonalý nástroj pro průzkum

Naše dětská lupa je vybavena jednoduše uchopitelným dřevěným rámem, který je přizpůsoben potřebám malých rukou. Vaše dítě si snadno přiblíží květinu, hmyz, list nebo další fascinující objekty, které je zajímají. Při průzkumu okolního světa s touto lupou budou moci rozšiřovat své znalosti a objevovat nové věci každý den.

Dětská lupa je určená pro malé pozorovatele.  Dobře se drží díky masivnímu dřevěnému rámu s držadly. Zvětšovací sklo má dvě části - velkou 3x zvětšující a malé očko 5x zvětšující. Tato hračka je ideální na léto pro pozorování  na zahradě, v lese či parku.
  • Porozumění světu - pozorování
  • Rozměr:18cm x 12cm
  • Věk: 1+

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
6x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
MK Avatar autora Lupa 17.6.2016 15:42
Dobrý den, koupila jsem si u Vás tuto lupu pro 2,5 letou dceru a jsem zklamaná. Lupa praktický nezvětšuje, je to výsměch. Malé očko zvětšuje pěkně, ale je tak maličké, že se do toho mravenec nedá chytit ani mně, natož dceři. Jinak je systém uchopení perfektní. Za ty peníze jsem z toho dost smutná.
Odpovědět