Bláznivá vědecká laboratoř - Barevná laboratoř

509 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Bláznivá vědecká laboratoř - Barevná laboratoř je zábavná a interaktivní hračka, která zaujme děti s nadšením pro vědu. Sada Barevná laboratoř je ideální pro nadšence chemie a barvy. Doporučený věk 4+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Proč si vybrat Bláznivou vědeckou laboratoř - Barevnou laboratoř pro své dítě?

Bláznivá vědecká laboratoř - Barevná laboratoř je zábavná a interaktivní hračka, která zaujme děti s nadšením pro vědu. Sada je ideální pro nadšence chemie a barvy.

Experimentování s barvami: Kreativní způsob, jak objevovat chemii

Experimentujte s barvami, proměňujte je a míchejte, vytvářejte barevné roztoky z různých látek a vyzkoušejte si barevnou kouli s tunely. Malujte své vlastní umělecké dílo s pomocí barevného ledu. Všechny nástroje a pomůcky jsou přiloženy a připraveny k použití.

Podporujte dětské nadšení pro vědu: Nechte děti objevovat svět kolem sebe

Bláznivá vědecká laboratoř - Barevná laboratoř pomáhá rozvíjet kreativitu a zvědavost dětí. Experimenty podporují vědecké myšlení a zlepšují schopnosti řešení problémů. Sada zaujme nejen děti, ale i dospělé.

Bezpečná a zábavná hračka

Bláznivá vědecká laboratoř - Barevná laboratoř je vhodná pro děti od 4 let. Hračka je bezpečná a v souladu s bezpečnostními normami pro dětské hračky. Sada obsahuje jasné návody k experimentům a pomůže dětem objevovat svět kolem sebe.

  • Balení v praktickém úložném boxu
  • Sada obsahujelaboratorní nářadí, barevné tablety, balonky, podrobný návod
  • Věk: 4+

Značka The Purple Cow

Společnost The Purple Cow, rodinný podnik založený v roce 2000 v Austrálii, nyní operuje v USA a Izraeli. Její centrální sklad distribuuje výrobky do více než 30 zemí po celém světě.  Hračky značky The Purple Cow jsou navrhovány, vyvíjeny a vyráběny s nejvyšší péčí o potěšení dětí.

Společnost se zaměřuje na výrobu atraktivních a inovativních hraček, které rozšiřují obzory a podporují zvědavost dětí, zároveň však klade důraz na zábavnost a hravost svých produktů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: