Nejvíc se děti naučí při hře

Většina dětí nechce o prázdninách o škole ani slyšet. A když je nutíme něco opakovat, jsou akorát otrávení. Z to hrát si, blbnout a užívat si letní zábavy, to jo. No ale vždyť i při hře se mohou něco naučit a nenápadně si procvičit spoustu věcí tak, aby v září nebyly úplně mimo. A na to myslíme my v kidtown.cz. Máme totiž v nabídce spoustu bezvadných her a pomůcek, s kterými se děti učí a opakují, i když vlastně nechtějí. 

S krásnými puzzle od Crocodile Creek poznají svět, s magnetickou sadou či magnetickými kroužky přijdou na kloub divům fyziky, s matematickou váhou si zase nenapádně procvičí sčítání, odčítání, dělení anebo jak by řekla Pipi Dlouhá Punčocha nábosilku. Pod palcem mohou mít třeba také geometrické tvary. Věřte, že tím v novém školní roce paní učitelku příjemně překvapí, protože právě s rozeznáváním tvarů a výpočtem jejich objemu či povrchu mají školáci často problém. A hrají rády Postřehovku? I to u nás máme, číselné a s písmenky - a zase si něco zopakují hrou. 

A pokud se vaše děti na školu teprve připravují, i pro ně něco máme. Kupte jim ucelenou logopedickou přípravu pro předškoláky. Obrázky a klikyháky kocourka Mourka je budou bavit.