Domino - Princezny (28 dílků)

439 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Domino v cestovním obalu, je skvělou společenskou hrou pro dva hráče, která nabízí zábavu i rozvoj jemné motoriky, soustředění a postřeh u dítěte. Je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí své děti zábavnou formou podporovat v rozvoji důležitých schopností. Doporučený věk 3+.

 

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Hra pro dva hráče, která rozvíjí důležité schopnosti dítěte

Domino je skvělou společenskou hrou pro dva hráče, která nabízí zábavu i rozvoj jemné motoriky, soustředění a postřeh u dítěte. Je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí své děti zábavnou formou podporovat v rozvoji důležitých schopností.

Oboustranné dílky s barevnými ilustracemi

Domino obsahuje oboustranné dílky s barevně ilustrovanými motivy na jedné straně a tečky na druhé straně. Díky této variabilitě je hra pro dítě mnohem zábavnější a atraktivnější. Barevné ilustrace navíc rozvíjí dětskou představivost a fantazii.

Zábava pro celou rodinu

Domino není jenom hrou pro dva hráče, ale i pro celou rodinu. Hra nabízí možnost vytvoření různých herních scénářů, které dětem zaručí dlouhé hodiny zábavy a zlepšení soustředění a postřehu. Hra je vhodná pro děti od tří let a výše, takže se mohou zapojit i mladší i starší sourozenci.

  • Vhodné na cesty
  • Počet dílků 28ks
  • Věk: 3+

Značka Mudpuppy

Mudpuppy je značka, která se specializuje na výrobu kvalitních a bezpečných her, puzzle stavebnic a hraček pro děti.

Výrobky Mudpuppy jsou navrženy tak, aby potěšily děti svými živými barvami a designem. Zároveň podporují rozvoj dětské představivosti a přinášejí celé rodině společné zážitky. Značka Mudpuppy dodržuje evropské normy a je tak zárukou kvalitních a bezpečných her, puzzle stavebnic a hraček pro děti.

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: