Matador Klassik od 5 let

Produktová řada MATADOR Klassik je určena pro děti od 5-ti let. Produkty řady Klassik jsou složeny z typizovaných stavebních dílů, které tvoří základní stavební kameny každého modelu. Jejich přehled naleznete zde.
Stavební díly obsažené v základních sadách jsou zvoleny tak, aby se z nich dalo postavit velké množství zajímavých modelů. Doplňkové sady jsou zvoleny tak, aby doplňovaly určitou základní sadu na nejbližší vyšší sadu. Díky této koncepci je jen na vás, zda zakoupíte přímo základní sadu číslo 3, či zda začnete na nejmenší sadě číslo 1 a postupně ji rozšíříte pomocí doplňkových sad 1a a 2a. V obou případech budete mít dostatek součástek na stavbu všech modelů základní sady číslo 3. Pro menší děti doporučujeme začít základními sadami 1 či 2, větší mohou začít klidně i se základní sadou 3.
Své modely můžete dále rozřířit o zvláštní možnosti (převody, motorový pohon) s pomocí zvláštních sad.
Pokud chcete potěšit něčím malým a milým, můžete zvolit některou zmodelových sad, které obsahují vše potřebné pro stavbu efektního modelu.
A konečně, pokud se vám nedostává některého typu součástek pro vaše modely, nebo pokud potřebujete další sadu nářadí pro vaše děti, můžete je doplnit zakoupením některé ze sad součástek.
Pokud nakupujete stavebnici pro školku, školu, dětské zařízení, či pro rodinu s více dětmi, pak ideální sadou bude naše multisada KiGa Klassik, která obsahuje 6 sad nářadí a dostatek dílů i na ty nejnáročnější stavby. Díky své modularitě nabízí Matador Klassik neomezené stavební možnosti.

 

 

Nejprodávanější

1099
1100110991100
Značky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Expedice do 24 hodin
Expedice do 24 hodin
Vlastní prodejny
Vlastní prodejny
a výdejní místa