Magnetická stavebnice - Grippies Links (24ks)

2 089 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

24ti dílná magnetická stavebnice Grippies Links kombinuje hmatové vjemy, prostorovou představivost a cit pro rovnováhuVhodné pro děti od 18 měsíců. 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvíjejte kreativitu a hmat vašeho dítěte

Grippies je více než jen stavebnice - je to prostředek pro rozvoj kreativity a hmatových dovedností. Měkké barevné díly poskytují bohaté hmatové vjemy a podporují jemnou motoriku. Díky magnetům se děti naučí rozlišovat pozitivní a negativní přitažlivost, rozvíjet prostorovou představivost a experimentovat s různými kombinacemi tvarů.

285A0649


Magnetická stavebnice pro malé ručičky

Dílky Grippies jsou navrženy s důrazem na bezpečnost dítěte. Rozměry jsou ideální pro malé dětské ručičky. Stavebnice obsahuje 6 kratších a 6 delších dílků ve tvaru postavičky a 12 dílků ve tvaru lavičky. Příjemně měkké dílky ve 4 jasných barvách s prostorovou strukturou přitahují pozornost a podněcují zrakové vnímání

Bezpečnost a vzdělání v jednom

Stavebnice Grippies je navržena tak, aby byla maximálně bezpečná pro vaše děti, splňuje přísné bezpečnostní normy. Tato zábavná forma učení podporuje jejich kognitivní schopnosti a pomáhá jim lépe porozumět světu kolem nich.

  • Skvělá první stavebnice
  • Podporuje konstrukci, vzorování a hru
  • Objev magnetických principů
  • Neomezené kombinace
  • Pevné plastové magnetické díly
  • Strukturovaný povrch
  • Typy dílků: 6 × kratší postavička, 6 × delších postavička, 12 × lavička
  • Počet dílků: 24 ks
  • Věk: od 18 měsíců

Stavebnice byla několikrát oceněna za kvalitu a vzdělávací hodnotu.

Výherce cen - Tillywig Brain Child Award, the National Parenting Center’s Seal of Approval, Parents’ Choice Awards Silver Honor, and the Oppenheim Gold and Special Needs Adaptable Product (SNAP) Awards

Značka GuideCraft

Guidecraft je inovativní společnost zaměřující se na výrobu jedinečných vzdělávacích hraček. 

V Guidecraft věří, že každé dítě má jedinečný potenciál a schopnosti, které je třeba rozvíjet. Hračky slouží jako prostředek pro děti, aby si rozvíjely své dovednosti. Jejich výrobky mají pozitivní vliv na dětský vývoj a připravují je na úspěch ve světě plném výzev. GudeCraft děti učí, jak přemýšlet samostatně, spolupracovat, být kreativní a rozvíjet svou představivost. Společnost je založena na hodnotách kvality, inovace a vzdělání, které jsou základem každého výrobku, který vytváří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: