Magna Carry - Mořské panny

599 Kč –31 %
Magna Carry Mermaid Cove front 170 238 MG 6207 HR
599 Kč –31 % 409 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Magna Carry je kreativní hračka - magnetické desky, s barevnou herní plochou, která pomáhá rozvíjet představivost a jemné motorické dovednosti dětí. Sada je vhodná na cesty. Doporučený věk 3+. 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Magna Carry - Hra, která podporuje kreativitu a jemné motorické dovednosti

Magna Carry je hra navržená pro děti, které rády vytvářejí vlastní svět plný fantazie a představivosti. Tato hra podporuje rozvoj jemných motorických dovedností a kreativity dětí. Každá sada obsahuje krásně ilustrované obrázky s danou tematikou, které děti mohou použít pro vytváření nových scén.

Snadno přenosná sada pro nezávislou hru

Magna Carry je ideální pro děti, které rády hrají samy. Sada je dodávána se 2 listy lisovacích magnetů, které dětem umožní vytvářet své vlastní scény kdykoli a kdekoliv. Sada je přenosná - snadno se složí a vezme s sebou. Děti se tak mohou zabavit a rozvíjet svou kreativitu během dlouhých cest autem nebo ve škole.

Zábavný puzzle "zápas s magnetickými dílky"

Po dokončení hry se děti mohou těšit na další zábavu. Na zadní desce jsou obrysy magnetů a děti jim musí přiřadit správný dílek. To podporuje rozvoj logického myšlení a koordinace oka a ruky. Magna Carry je tedy skvělá hra, která poskytne dětem hodiny zábavy a učení.

  • Rozvoj jemných motorických dovedností
  • Rozvoj kreativity a logického myšlení
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Hrací plocha se otevírá jako tabule 
  • 2 ks archy s magnetkami (cca 50 ks)
  • Rozměr: 24 cm x 24cm X 1cm
  • Věk: 3+

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: