Dřevěné kuželky - Zvířátka z džungle

749 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Kuželky - Zvířátka z džungle jsou ideální volbou. Tento set obsahuje kreativně provedená dřevěná zvířátka, včetně slona, zebry, tygra, opice a krokodýla. Jsou skvělou volbou pro první hru a zábavu. Věk 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Dřevěné kuželky - Zvířátka pro rozvoj koordinace ruka-oko

Pro rodiče, kteří hledají hračky pro své malé děti, jsou kuželky - Zvířátka z džungle ideální volbou. Tento set obsahuje kreativně provedená dřevěná zvířátka. Tyto zvířátka jsou vyrobená z kvalitního a bezpečného materiálu, takže se rodiče nemusí bát o zdraví svých dětí.

Hračka pro první hru a zábavu

Pro děti jsou kuželky skvělou volbou pro první hru a zábavu. Díky svému kreativnímu provedení a svěžím barvám jsou zvířátka lákavá pro děti všech věkových kategorií. Tyto hračky také pomáhají rozvíjet koordinaci ruka-oko, což je důležitá schopnost, kterou děti potřebují pro svůj budoucí vývoj. Děti také se mohou napodobovat hlas zvířat. 

Zdravotně nezávadné hračky

Pro rodiče, kteří dbají na zdraví svých dětí, jsou kuželky ideální volbou. Tyto hračky jsou vyrobeny z bezpečných a zdravotně nezávadných materiálů, takže rodiče se nemusí bát o zdraví svých dětí, jsou tedy nejen zábavné, ale také bezpečné pro děti.

 
 

Sada obsahuje 5 ks kuželek dvě barevné koule.

  • Rozměry balení: 25cm x 6,5cm x 12cm
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 3+

Značka Orange Tree Toys

Absolutní bezpečnost je prioritou výrobce Orange Tree Toys se sídlem ve Velké Británii. Všechny jejich hračky splňují evropské zkušební normy EN71 a jsou označeny značkou CE. Nákup této hračky může pomoci dětem rozvíjet motorické schopnosti, estetické cítění a kladný vztah k přírodnímu materiálu - dřevu.

Dřevěné hračky jsou tradiční a v posledních letech se stávají stále populárnější volbou pro rodiče, kteří se zajímají o ekologii a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: