Dřevěná perkusní sada (10ks)

1 719 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Dřevěná perkusní sada je tvořena různými nástroji, které dětem umožní seznámit se s rozmanitostí zvuků a rytmů a podpoří jejich hudební dovednosti. Doporučený věk 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Rozvíjejte hudbu a kreativitu s dřevěnou perkusní sadou

Dřevěná perkusní sada je dokonalou hračkou pro děti, aby se seznámily s hudbou a rozvíjely svou kreativitu. Tato sada obsahuje různé perkusní nástroje vyrobené z kvalitního dřeva, které dětem poskytují zábavu a zároveň podporují jejich hudební dovednosti. Od bubínků až po tamburíny, tato sada nabízí širokou škálu zvuků a možností pro vaše malé hudebníky.

Stimulujte dětskou kreativitu a koordinaci

Dřevěná perkusní sada není jen o hudbě, ale také o rozvoji dětské kreativity a koordinace. Hraní na různé perkusní nástroje pomáhá dětem rozvíjet jejich hudební smysl, rytmus a sluch. Díky jednoduchým rytmům a melodiím mohou děti vytvářet vlastní skladby a experimentovat s různými zvuky. Tímto způsobem se učí vyjadřovat sebe sama skrze hudbu a objevovat své vlastní hudební talenty. Současně hra na perkusní nástroje pomáhá dětem zlepšovat svou jemnou motoriku a koordinaci oka a ruky.

Bezpečnost a odolnost

Dřevěná perkusní sada je vyrobena z kvalitního dřeva, které je odolné a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Hladké hrany a zaoblené tvary zaručují, že vaše děti se nezraní při hraní. Kromě toho je celá sada pečlivě zkontrolována a splňuje nejvyšší bezpečnostní normy, abyste si mohli být jisti, že vaše děti mají hračku, na kterou se mohou spolehnout.

Obsahuje: dvojici maracasů, dvojici kastanetů, triangl, dvojici claves, rytmické klapky, jednobarevné guiro, dvojici prstových činelů, u a jiné.

  • Rozvoj hudebních dovedností
  • Rozvoj jemné motoriky
  • Sada obsahuje 10ks hudebních nástrojů
  • Praktický odkládací, plastový kufřík
  • Materiál: dřevo, kov
  • Věk: 3+

Značka TickIt

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 16.10.2018
+ Pekne provedeni, hodne prvku

Celkem kvalitni provededeni, v baleni je hodne hudebnich prvku a dite si uzije spousty zabavy.
Nevyplňujte toto pole:
MK Avatar autora Perkusní sada 17.6.2016 15:45
Báječná sada deseti hudebních nástrojů, které si pamatuji z hudební výchovy. Jsem nadšená, krásné provedení, snad nejlepší investice, kterou jsem do dětských hraček kdy udělala.
Odpovědět
LJ Avatar autora Perkusní sada 17.6.2016 16:52
Sada je opravdu vydařená, doporučuje ji i učitelka hudební výchovy. Nástroje jsou dobře naladěné.