Bláznivá vědecká laboratoř - Mladí detektivové

509 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024

Sada Mladí detektivové nabízí vašim dětem možnost vstoupit do světa vědy a detektivního šetření. S touto sadou budou vaše děti vyzvány k experimentování, aby objevily nové způsoby, jak odhalit tajemství skrytá v otiscích prstů. Doporučený věk od 8+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Sada Mladí detektivové - přináší vědeckou zábavu pro vaše děti

Představujeme vám sada Mladí detektivové, ideální hračku pro vaše děti, které se zajímají o policejní a detektivní práci. Tato sada v sobě kombinuje vědecké prvky s detektivním šetřením a umožní vašim dětem prozkoumat fascinující svět daktyloskopie a otisků prstů. Vaše děti budou moci vyzkoušet, jak se získávají otisky prstů z různých předmětů s pomocí štětců, pudru a lepicí pásky. Pomocí železného prášku a dalších vědeckých nástrojů budou moci odhalit tajemství a stát se vynikajícími detektivy.

 Zábavné experimentování pro děti, které nebojí se jít do hloubky

Sada Mladí detektivové nabízí vašim dětem možnost vstoupit do světa vědy a detektivního šetření. S touto sadou budou vaše děti vyzvány k experimentování, aby objevily nové způsoby, jak odhalit tajemství skrytá v otiscích prstů. S pomocí vědeckých nástrojů a materiálů, jako je alginátový a sádrový prášek, budou moci vaše děti vyrobit vlastní 3D repliku prstu a podívat se, jak tato replika odpovídá skutečnému otisku prstu. Toto zábavné experimentování pomůže vašim dětem rozvíjet kreativitu, logické myšlení a zlepšit jejich schopnost řešit problémy.

Zábava pro celou rodinu s Bláznivou vědeckou laboratoří - Mladí detektivové

Bláznivá vědecká laboratoř - Mladí detektivové není jen hračka pro děti, ale i pro celou rodinu. Tato sada nabízí mnoho zábavy pro děti i dospělé, kteří se zajímají o vědu a detektivní práci. Experimentování s otisky prstů a výrobou 3D replik prstů je zábavné pro všechny věkové kategorie a může být skvělým způsobem, jak strávit kvalitní čas s rodinou a naučit se něco nového.

  • Balení v praktickém uložním boxu
  • Sada obsahujelaboratorní nářadí, prášky a substance, alginátový prášek, inkoustový polštářek, podrobný návod s fotografiemi
  • Věk: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: