Bláznivá vědecká laboratoř - Magnetický zázrak

509 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Sada Bláznivá vědecká laboratoř - Magnetický zázrak je zábavná a poučná hračka, která dokáže zabavit děti na dlouhou dobu a zároveň rozvíjet jejich vědecké myšlení. Sada je vhodná pro děti od 8 let a zaujme i dospělé, kteří se rádi učí novým věcem. Věk 8+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Bláznivá vědecká laboratoř - Magnetický zázrak zaujme nadšence pro fyziku

Experimentální sada Bláznivá vědecká laboratoř - Magnetický zázrak je přesně to, co hledáte pro vaše dítě, které se zajímá o fyziku. Sada obsahuje více než 12 experimentů z oblasti magnetismu, které umožní dětem objevovat a poznávat tajemnou sílu magnetů.

Naučíte se pracovat s magnety

Sada Magnetický zázrak vám nabízí možnost seznámit se s různými druhy magnetů, včetně neodymového magnetu, který patří mezi nejsilnější magnety na světě. Vaše dítě se naučí, jak se s magnety zacházet a jak využívat jejich sílu k různým experimentům.

Vytvoříte si vlastní elektromagnet

Sada Bláznivá vědecká laboratoř - Magnetický zázrak obsahuje potřebné nástroje a pomůcky pro vytvoření vlastního elektromagnetu, což je jedna z nejzajímavějších částí sady. Vaše dítě si tak bude moci vyzkoušet, jak funguje elektromagnet a co dokáže.

Podpora vědeckého nadšení

Bláznivá vědecká laboratoř - Magnetický zázrak je skvělým způsobem, jak podpořit dětské nadšení pro vědu. Sada nabízí možnost objevovat a zkoumat svět magnetů, což může vést k dalšímu zájmu dítěte o fyziku a vědu obecně.

  • Balení v praktickém úložném boxu 
  • Sada obsahujemagnety, magnetický tmel, železný prášek, další materiály pro bádaní, podrobný návod
  • Věk: 8+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: