Bláznivá vědecká laboratoř - Magická zrcadla

509 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Bláznivá vědecká laboratoř - Magická zrcadla není jenom pro děti, ale i pro dospělé. Sada nabízí mnoho zábavy a experimentování s zrcadly, které zaujmou celou rodinu. Doporučený věk 6+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Bláznivá vědecká laboratoř - Magická zrcadla - Ideální hračka pro malé vědce

Hledáte vhodnou hračku pro vaše dítě, které má zájem o vědu a nebojí se jít více do hloubky? Experimentální sada Bláznivá vědecká laboratoř - Magická zrcadla nabízí více než 12 experimentů se zrcadly, které děti nadchnou a zároveň podpoří jejich zájem o vědu. Sada obsahuje všechny potřebné nástroje a pomůcky a je vhodná pro děti od 6 let.

Magická zrcadla - Nadšení pro fyziku

Sada Magická zrcadla je určena pro nadšence do fyziky. Děti se naučí principy zrcadel a vyzkouší si různé experimenty, jako je například mizející tvář nebo nekonečné zrcadlo. Nejenže se budou bavit, ale zároveň se naučí nové věci a rozvíjí svůj zájem o fyziku.

Zábava pro celou rodinu

Bláznivá vědecká laboratoř - Magická zrcadla není jenom pro děti, ale i pro dospělé. Sada nabízí mnoho zábavy a experimentování s zrcadly, které zaujmou celou rodinu. Vytvořte si vlastní kaleidoskop nebo zkuste jednu z mnoha dalších aktivit, které sada nabízí. Bláznivá vědecká laboratoř - Magická zrcadla je skvělou volbou pro společné trávení času a rozvíjení zájmu o vědu.

  • Balení v praktickém úložném boxu
  • Sada obsahuje: laboratorní nářadí, zrcadla, barevné korálky, podrobný návod
  • Věk: 6+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: