Moje první - Závodní auta (2ks)

589 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

První dřevěné závodní autíčka, které nesmějí chybět u vás doma. Jsou ideální pro úchop drobnými rukami, podporují rozvoj jemné motoriky a koordinaci oka a ruky. Doporučený věk od 1+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Moje první - Závodní auta - hračka pro rozvoj jemné motoriky

Hledáte hračku, která pomůže vašemu dítěti rozvíjet jemnou motoriku a zároveň mu přinese spoustu zábavy? Moje první - Závodní auta jsou ideálním řešením! Tyto první dřevěné autíčka jsou navržena speciálně pro úchop drobnými rukami a podporují rozvoj jemné motoriky a koordinaci oka a ruky u dětí již od útlého věku.

Nezbytná součást každé dětské hry

Moje první - Závodní auta jsou hračkou, která nesmí chybět u vás doma. Tyto první dřevěné autíčka jsou nezbytnou součástí každé dětské hry. Vaše děti se s nimi budou bavit a učit se nové věci. Tyto autíčka jsou skvělým způsobem, jak podpořit rozvoj vašich dětí a přinést do jejich života spoustu zábavy.

Krásné a zdravotně nezávadné barvy

Moje první - Závodní auta jsou nejen zábavné, ale také pro vaše děti bezpečné. Autíčka jsou krásně barevná a barvy jsou zdravotně nezávadné. Tyto hračky jsou také velmi odolné a vyrobené z kvalitního dřeva, takže budou sloužit vašim dětem po mnoho let.

  • Rozměry: balení 27cm x 10,5cm x 7cm
  • Rozměry: 7cm x 8cm x 10cm
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 1+

Značka Orange Tree Toys

Absolutní bezpečnost je prioritou výrobce Orange Tree Toys se sídlem ve Velké Británii. Všechny jejich hračky splňují evropské zkušební normy EN71 a jsou označeny značkou CE. Nákup této hračky může pomoci dětem rozvíjet motorické schopnosti, estetické cítění a kladný vztah k přírodnímu materiálu - dřevu.

Dřevěné hračky jsou tradiční a v posledních letech se stávají stále populárnější volbou pro rodiče, kteří se zajímají o ekologii a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: