Dřevěné počítadlo - Žralok

589 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Dřevěné počítadlo s motivem žraloka pomáhá dětem s prvním sčítáním a odčítáním a rozvíjet nejen matematické schopnosti, ale také jemnou motoriku a koordinaci očí a rukou. Doporučený věk od 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Dřevěné počítadlo - zábavný způsob učení matematiky

Dřevěné počítadlo z motivem žraloka je ideální učební pomůckou pro všechny malé matematiky. Skládá se ze 4 řad po 10 pestrobarevných posuvných korálků, což pomáhá dětem pochopit základy sčítání a odčítání. Rozvíjí nejen matematické schopnosti, ale také jemnou motoriku a koordinaci očí a rukou. 

Krásné designové provedení

Počítadlo je vyrobeno z kvalitního dřeva a jeho designové provedení je prostě úchvatné. Pestrobarevné korálky přitahují pozornost a děti si počítadlo zamilují.

Skvělá učební pomůcka pro všechny děti

S tímto klasickým počítadlem si děti zpříjemní učení matematiky. Jednoduchý design a barevné korálky učiní učení zábavnější a pomohou dětem lépe pochopit matematické operace. Počítadlo je ideální pro domácí výuku, ale také se skvěle hodí do mateřské školy.

  • Rozměry: balení 25,5cm x 22,5cm x 6cm
  • Materiál: dřevo
  • Věk: 1+

Značka Orange Tree Toys

Absolutní bezpečnost je prioritou výrobce Orange Tree Toys se sídlem ve Velké Británii. Všechny jejich hračky splňují evropské zkušební normy EN71 a jsou označeny značkou CE. Nákup této hračky může pomoci dětem rozvíjet motorické schopnosti, estetické cítění a kladný vztah k přírodnímu materiálu - dřevu.

Dřevěné hračky jsou tradiční a v posledních letech se stávají stále populárnější volbou pro rodiče, kteří se zajímají o ekologii a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: