Bath Stories - Vodárna

589 Kč –30 %
Bath Stories - Vodárna
589 Kč –30 % 409 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Kreativní hračka do vany, která rozvíjí klíčové dovednosti, jako pozorování, testování a zkoumání, řešení problémů. Doporučený věk 3+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Objevujte a experimentujte s vodou

Dovolte svým dětem objevovat fascinující svět vody přímo ve vaně. Bath Stories nabízí interaktivní prostředí pro průzkum a experimentování s vodou. Vaše děti se stanou malými vědci, kteří zkoumají vlastnosti vody a její chování. S touto kreativní hračkou budou moci testovat různé scénáře a pozorovat, jak se voda pohybuje a reaguje.

Stavějte vodárnu ve vaně

Bath Stories přináší vašim dětem zábavu a kreativitu přímo do vany. Děti si mohou postavit svoji vodárnu za pomocí dílů, které jsou součástí této hračky.  Tato aktivita podporuje jejich inženýrské a stavební schopnosti, zatímco si užívají zábavu ve vaně.

Rozvíjejte klíčové dovednosti prostřednictvím hry

Bath Stories je mnohem víc než jen hračka do vany. Pomáhá rozvíjet klíčové dovednosti dětí. Kreativní stavební proces podporuje jejich prostorové myšlení, logiku a řešení problému. Pozorování a zkoumání vody rozvíjí jejich smyslové vnímání a kritické myšlení. Děti se nejenom baví ve vaně, ale také se učí a rozvíjejí důležité dovednosti, které budou mít prospěch po celý život.

  • Rozvíjí jemné motorické dovednosti
  • Prostorové a logické myšlení
  • Konstrukční dovednosti
  • Počet ks: 11dílků 

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: