Dřevěný solární systém (11 ks)

Novinka
Značka: TickiT
1 209 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Sada dřevěných dílků s vyobrazením naší sluneční soustavy. Obrázky ukazují realistické zobrazení planet a Slunce. Jsou skvělou pomůckou pro rozvoj jemné motoriky a ideální pro diskusi a zlepšení znalostí o vesmíru. Doporučený věk od  1+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Hladké a hmatové překližkové disky, barevně tištěné na jedné straně s krásnými fotografiemi realistických ilustrací Slunce, Merkuru, Venuše, Země, Měsíce, Marsu, Jupitera, Saturnu, Uranu, Neptunu a Pluta. Na rubu je zřetelně vytištěn název, průměr, průměrná teplota a vzdálenost od slunce. Robustní dílky děti snadno uchopí, otočí a postaví je vzpřímeně. K dispozici je také  otvor pro zavěšení disků.

Děti si budou užívat hraní a zároveň rozvíjet několik aspektů učení, včetně popisného jazyka, zkoumání matematického jazyka, společné hry, jemné motoriky, imaginativní hry a porozumění světu. Obsahuje informativního barevného tištěného průvodce v 8 jazycích, barevný plakát A3 solar system a bavlněný stahovací vak se stahovací šňůrkou.

Podporuje následující oblasti učení:
• Porozumění světu
• Matematika - číslo, měření
• Komunikace a jazyk - popisný jazyk, uvažování
• Fyzický vývoj - jemné motorické dovednosti

Specifikace
Velikost slunce: 110mm průměr

Věk: 1+

Značka TickiT

Společnost sídlící ve Velké Británii, je výrobce stimulujících a vysoce kvalitních vzdělávacích hračkách pro děti. Výrobky jsou navrženy tak, aby tvůrčí hrou podpořili učení. Zaměřují se na výrobu produktů, které podněcují představivost, inspirují k učení a zpříjemňují výuku. Proto jsou jejich výrobky oblíbené ve školách a ve školkách po celém světě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: