Kidtown Box

2 999 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Přenosný dětský koutek jsme připravili nejen pro kavárny, galerie nebo knihovny: je tu pro všechny, kteří na malém prostoru potřebují pro děti připravit malý “vesmír věcí” pro další společná dobrodružství a objevy. Doporučený věk od 0+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Přenosný dětský koutek 

Sada obsahuje:

Rozměry krabice47cm x 32 cm x 11 cm

PRO MIMINKA A BATOLATA

Pro miminka a batolata (0-2 roky) jsme vybrali smyslové kostky Sensory Blocks a senzorickou kouli od britské firmy TickiT, knížku Černobíle pro nejmenší a nezbytná dřevěná zvířátka od firmy Orange Tree Toys. Sensory Blocks obsahují různé náplně, díky kterým si děti procvičí zrak, sluch i hmat. Mohou poznávat základní tvary a barvy, pozorovat vlastnosti různých materiálů a skupenství a poslouchat jejich zvuky. Kontrastní knížka Černobíle pro nejmenší potěší i ta nejmenší očička. Dřevěná zvířátka pak mohou vykukovat nejen z krabice, ale i zpoza stolu a možná se schovají i někam jinam. Senzorická koule s vířícími třpytkami bude vždy dobrým společníkem pro všechny, kdo hledají klid nebo spánek.

 2 Kidtown Box8 Kidtown Box

PRO MALÉ PRŮZKUMNÍKY

Malí průzkumníci (2-4 roky) najdou v našem boxu knížku The Trail Game od populárního autora Hervé Tulleta, kostky Make a Face od firmy Crocodile Creek, nebo pexeso a domino newyorské firmy Mudpuppy. The Trail Game povzbuzuje děti k rozvíjení jemných motorických dovedností a soustředění. Její pevné listy jsou ideální pro malé ručičky, které je mohou lehce držet a otáčet stále dokola. Pevné kartonové kostky Make a Face jsou další příležitostí, jak si procvičit nejen koordinaci oko-ruka, ale také vyprávění příběhů. Komu se podobáte vy, soused, nebo babička? Pexeso a oboustranné tlapkové domino Mudpuppy si zapamatujete nejen pro jeho skvělé ilustrace, ale i sympatický formát.

PRO STAVITELE A KREATIVCE

Pro stavitele a kreativce (od 5 let) jsme připravili zkušební vzorek dřevěné open-ended stavebnice Kapla, magnetické stavebnice Power Clix a nekonečný Kaleidograph Flora. Francouzská Kapla je naše nejoblíbenější a nejuniverzálnější stavebnice, díky jejíž přesnosti a vyváženosti postavíte téměř cokoli. Její skromný vzhled může mást, její vlastnosti ale nikdy nezklamou. Pokud váš malý architekt nebo architektka potřebuje více barev, potěší ho tiché cvakání Power Clixu, který je vyrobený ze speciálních neodpuzujících se magnetů. Na trpělivé a tvořivé čeká Kaleidograph, díky němuž vytvoříte desítky obrazců propojováním různých barevných šablon, ať už podle předlohy, nebo bez ní.

 

Značka Kidtown CZ s.r.o.

Kidtown CZ je společnost, která se specializuje na prodej rozvojových hraček pro děti od narození až po školní věk, včetně pomůcek pro děti se specifickými potřebami. V  nabídce Kidtown CZ naleznete mnoho hraček, které pomáhají posunout děti v jejich vývoji a jsou navrženy tak, aby rozvíjely různé dovednosti a schopnosti, jako je zlepšování zraku, sluchu, hmatu a hrubé i jemné motoriky. Také rozvíjejí fantazii, prostorovou představivost a pomáhají dětem naučit se barvy a první matematické dovednosti. Věříme, že výběr vhodné hračky může mít vliv na to, jak se dítě vyvíjí a jakým způsobem se učí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: