Bláznivá vědecká laboratoř - Optické iluze

509 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Experimentální sada je ideální pro děti, které se zajímají o vědu a chtějí si více pohrát s optickými iluzemi. Nabízí více než 12 různých experimentů, které pomohou dětem lépe pochopit, jak fungují optické iluze a jak mozek zpracovává informace z očí. Doporučený věk 6+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Zábava s vědou - Bláznivá vědecká laboratoř pro děti

Experimentální sada Bláznivá vědecká laboratoř je ideální pro děti, které se zajímají o vědu a nebojí se jít více do hloubky. Sada Optické iluze přináší nadšeným mladým vědcům příležitost prozkoumat, jak jejich mozek vyhodnocuje informace, které dostane z očí. V sadě najdete více než 12 různých experimentů, včetně dvojitých, pohybových, zkroucených a barevných iluzí, což je skvělý způsob, jak se naučit o smyslových klamů.

Optické iluze - perfektní hračka pro obdivovatele

Sada Optické iluze je skvělá pro obdivovatele smyslových klamů. Děti mohou zkoumat a experimentovat s různými iluzemi a objevovat, jak naše oči někdy vidí iluzi a ne skutečnost. Navíc si mohou vyrobit kouzelnou kasičku na peníze, která dodá sada další rozměr zábavy.

Hračka pro děti i dospělé - Bláznivá vědecká laboratoř - Optické iluze

Nabízí zábavu pro celou rodinu. Sada je vhodná pro děti od 6 let, ale určitě nadchne i dospělé. Experimenty v sadě podporují dětské nadšení pro vědu a zábava z zkoumání iluzí a smyslových klamů osloví i starší generace. Všechny potřebné věci jsou přiloženy, takže můžete začít s experimentováním hned po otevření krabice.

  • Balení v praktickém úložném boxu
  • Sada obsahujerotační kruhy, zrcadla, optické iluze, podrobný návod
  • Věk: 6+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: