Kniha Hra kombinaci a srovnávání/The Game of Mix and Match

 
 

Kartonová barevná knížka se stránkami rozřezaných do čtyř pruhů. Otáčením stránek lze zkombinovat více než 50 různých obrázků.

 

Dostupnost Na dotaz
399 Kč
Značka Hervé Tullet
Kategorie Vzdělávací knížky pro děti
Položka byla vyprodána...
 

Najděte správné kombinace obrázků!

The game of mix and match je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15x21 cm a skládá se z 12 stran z pevného kartonu rozdělených na čtvrtiny.

Co vznikne, když spojíte srdce s jablkem, šneka s citrónem, slunce s rukou nebo vázu s domem? Vytvářejte vlastní zábavné kombinace nebo naopak najděte všechny správné!

The game of mix and match je určena dětem od 3 let a podporuje jejich představivost a fantazii. Mladší děti jistě zaujme otáčení jednotlivých částí stránky a pozorování měnících se barevných obrázků, starší děti mohou hledat správné kombinace obrázků nebo tvořit své vlastní.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako "open books for open minds" - otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost - ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette

 

http://www.madamecoquette.cz/2015/09/do-knihovnicky-nove-tulletky-podruhe.html

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.