Kniha Hra se zrcadlem/The Game of Mirrors

 
  • 1 z 8
 

"Zrcadlová" knížka z průřezy..

Vytištěna v černé barvě na zrcadlovou plochu, aby děti mohly objevovat svůj vlastní odraz, dívat se na překrývající se a měnící se tvary při otáčení jednotlivých stránek, možnost hravé kombinace s ostatními Tulletovými knížkami..

Dostupnost Na dotaz
399 Kč
Značka Hervé Tullet
Kategorie Vzdělávací knížky pro děti
Položka byla vyprodána...
 

Sledujte měnící se odraz v zrcadle!

The game of mirrors je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15x21 cm a skládá se ze 14 zrcadlových stran z pevného kartonu.

Celá kniha je jako zrcadlo. Vidíte svůj odraz? Sledujte, jak se při listování knihou mění váš odraz podle zajímavých tvarů a různě velkých výřezů.

The game of mirrors podporuje dětskou fantazii a představivost. Kniha je určená pro děti od 3 let, ale určitě zaujme i nejmenší čtenáře nebo naopak starší pozorovatele.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako "open books for open minds" - otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost - ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette

http://www.madamecoquette.cz/2015/09/do-knihovnicky-nove-tulletky.html

https://www.youtube.com/watch?v=D4fNTI1-H2o

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.