Kniha Hra na žížaly / The Game of Finger Worms

 
 
Kniha z řady originální a vzrušující série od Hervé Tullet. Zábavná a interaktivní hra s prsty pro malé děti. Kniha živě představuje imaginární svět na vlastních prstech.
Dostupnost Na dotaz
399 Kč
Značka Hervé Tullet
Kategorie Vzdělávací knížky pro děti
Položka byla vyprodána...
 

Zahrajte si na žížaly

The game of Finger worms je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15x21 cm.

Pro tuto hru potřebujete pouze svoje prsty. Nakreslíte na něj oči a pusu a žížalí dobrodružství může začít! Žížaly toho poznají opravdu spoustu – uvidí krásné květiny, pohrají si na sněhu, potkají dinosaury, prolezou bludiště z trubek, ochutnají vajíčko i dort, zaplavou si v jezeře s rybami, až se nakonec setkají se svou velkou žížalí rodinou.

Prstové žížaly podpoří dětskou fantazii a představivost. Tato zábavná kniha jistě zaujme i ty nejmladší čtenáře, kteří budou chtít vyprávět o žížalím dobrodružství pořád dokola.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako "open books for open minds" - otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost - ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette

Hervé Tullet je francouzský autor knížek pro nejmenší. Svoji první knihu vytvořil v roce 1994 a od té doby se stal jedním z nejvíce inovativních autorů knih pro děti na světě. Ve Francii známý jako "Princ knih pro předškolní děti". Tullet přináší nový rozměr čtení knih, učí malé děti imaginárnímu a kreativnímu myšlení.

http://www.madamecoquette.cz/2014/08/do-knihovnicky-herve-tullet-lets-play.html

https://www.youtube.com/watch?v=nPjoHAV3_Qw

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.