Kniha Hra na sochaře / The Game of Sculpture

 
  • 1 z 3
 

Kniha z řady originální a vzrušující série od Hervé Tulleta. První opravdu interaktivní kniha o umění sochařství pro děti Jednoduše ji rozložíte a skládáte z ní sochu.Kniha má 16 stran a 14 ilustrací. Rozměry 210 x 150 mm.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 399 Kč
Ušetříte 149 Kč (–37 %)
250 Kč    
Značka Hervé Tullet
Kategorie Vzdělávací knížky pro děti
 

Kniha, kterou rozložíte a skládáte z ní sochu

The game of sculpture je interaktivní kniha francouzského spisovatele Hervé Tulleta. Rozměr balení je 15x21cm, při rozložení dosahuje délka maximálně 119cm.

Sochy můžete tvořit díky 12 vytlačovacím dílkům ruzných barev a tvarů. Jistě ale doma objevíte další vhodné kousky skládačky, které budou pasovat do otvorů a průřezů. Použité dílky lze opět snadno vložit zpět do knížky.

Game of sculpture je určena dětem od 3 let a podporuje představivost, fantazii a kreativitu. Bezpochyby si s ní vyhrají ale i dospělí,kteří mohou pomoct svým dětem nalézt kousky skládačky, které by jejich krásnou sochu ještě vylepšili.

Tvorba Hervé Tulleta je jedinečná a neměla by chybět v žádné knihovničče. Sám autor popisuje své knihy jako "open books for open minds" - otevřené knihy pro otevřenou mysl. Knihy jsou jakýmsi vodítkem pro dětskou představivost - ať už v dětech či v dospělých. Můžete je číst pořád dokola a příběh bude pokaždé jiný. – Madame Coquette

Hervé Tullet je francouzský autor knížek pro nejmenší. Svoji první knihu vytvořil v roce 1994 a od té doby se stal jedním z nejvíce inovativních autorů knih pro děti na světě. Ve Francii známý jako "Princ knih pro předškolní děti". Tullet přináší nový rozměr čtení knih, učí malé děti imaginárnímu a kreativnímu myšlení.

https://www.youtube.com/watch?v=nPjoHAV3_Qw

http://www.madamecoquette.cz/2015/06/do-knihovnicky-game-of-sculpture.html

https://www.youtube.com/watch?v=JvsDCe3vBn0

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.