Movable Wall Art - Kouzelná stvoření

509 Kč –10 %
Movable Wall Art - Kouzelná stvoření
509 Kč –10 % 458 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Magic Movables - samolepky k vybarvení se perfektně hodí k lepení na rovné povrchy. Jdou snadno nalepit a slepit, bez použití lepidla. Věk 5+.

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Balení obsahuje 2 archy opakovaně použitelných samolepek, 5ks barevných fix. Vhodné pro lepení na okna. Rychlé opláchnutí pod studenou vodou pomůže lepšímu přilnutí na povrch.

Rozměry archu:  23,5 cm x 16 cm

Věk: 5+

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

Od roku 2019 spolupracují s Nadací pro národní parky a divokou zvěř (FNPW), aby pomohli chránit australskou divočinu a divokou zvěř pro budoucí generace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: