Foil Art - Pod mořem

419 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Skvělá sada na tvoření, vhodná na cesty, do kavárny a pod. Děti si vytvoří obrázek pomocí fólií dle návodu. Věk 5+.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Krásný set k tvoření a rozvoji fantazie

Tento krásný set nabízí zábavnou a jednoduchou cestu k tvorbě barevných děl plných radosti a tvořivosti. Vaše děti se budou cítit jako malí umělci, kteří mohou vyjádřit svou jedinečnost a představivost prostřednictvím barevných fólií.

285A0332285A0377

Praktické balení je vhodné na cesty

Nezáleží na tom, zda se vydáváte na dlouhou dovolenou, návštěvu prarodičů nebo jednoduše chcete zkrátit dětem čas na cestě autem. S hračkou "Foil Art" není problém. Díky praktickému balení můžete tento tvůrčí set snadno vzít s sebou kamkoliv. Vaše děti se budou moci zabavit a rozvíjet svou fantazii i na cestách, což znamená méně nudného čekání a více radosti ze tvoření.

Snadná a zábavná tvorba barevných děl

So sadou "Foil Art" se pracuje velmi snadno a intuitivně. Stačí odloupnout bílou část na připravené šabloně a odkrýt lepicí nálepku. Poté děti otřou vybranou barevnou fólii (zbarvenou stranou nahoru) a opakují tento postup, dokud nedokončí svůj vlastní design. To je všechno! Fantazii se meze nekladou, a tak mohou vaše děti vytvářet krásná barevná díla podle svých představ a potěšit se vlastním výtvorem.

  • Rozvoj představivosti a tvořivosti 
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Rozvoj jemné motoriky
  • Rozměr balení: 16cm x 24cm
  • 5x šablona
  • 2x šablona s motivem listů
  • 6x fóliových roliček
  • Návod 
  • Věk: 5+

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: