Foil Art - Deštný prales

419 Kč –40 %
Foil Art - Deštný prales
419 Kč –40 % 249 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Tvořivá sada, vhodná na cesty, do kavárny a pod. Děti si vytvoří obrázek pomocí fólií dle návodu. Věk 5+.

 

Detailní informace

Velmi široký výběr
Velmi široký výběr
hraček pro rozvoj
Zkušenost a tradice
Zkušenost a tradice
radíme a pomáháme již deset let

Detailní popis produktu

Krásný set k tvoření a rozvoji fantazie

Tento krásný set nabízí zábavnou a jednoduchou cestu k tvorbě barevných děl plných radosti a tvořivosti. Vaše děti se budou cítit jako malí umělci, kteří mohou vyjádřit svou jedinečnost a představivost prostřednictvím barevných fólií.

Praktické balení je vhodné na cesty

Nezáleží na tom, zda se vydáváte na dlouhou dovolenou, návštěvu prarodičů nebo jednoduše chcete zkrátit dětem čas na cestě autem. S hračkou "Foil Art" není problém. Díky praktickému balení můžete tento tvůrčí set snadno vzít s sebou kamkoliv. Vaše děti se budou moci zabavit a rozvíjet svou fantazii i na cestách, což znamená méně nudného čekání a více radosti ze tvoření.

Snadná a zábavná tvorba barevných děl

So sadou "Foil Art" se pracuje velmi snadno a intuitivně. Stačí odloupnout bílou část na připravené šabloně a odkrýt lepicí nálepku. Poté děti otřou vybranou barevnou fólii (zbarvenou stranou nahoru) a opakují tento postup, dokud nedokončí svůj vlastní design. To je všechno! Fantazii se meze nekladou, a tak mohou vaše děti vytvářet krásná barevná díla podle svých představ a potěšit se vlastním výtvorem.

  • Rozvoj představivosti a tvořivosti 
  • Rozvoj koordinace ruka - oko
  • Rozvoj jemné motoriky
  • Rozměr balení: 16cm x 24cm
  • 5x šablona
  • 2x šablona s motivem listů
  • 6x fóliových roliček
  • Návod 
  • Věk: 5+

Značka Tiger Tribe

Značka Tiger Tribe byla založena v roce 2007 s posláním navrhovat dárky a hračky, které využívají dětskou představivost a smysl pro zábavu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly dětskou fantazii a rozvíjely jejich tvůrčí schopnosti, přinášely radost a zábavu celé rodině a pomáhaly posilovat vztahy mezi dětmi a rodiči.

Každý produkt Tiger Tribe je navržen tak, aby splňoval mezinárodní bezpečnostní normy. Všechny výrobky podléhají nejpřísnějšímu testování bezpečnosti výrobků. Tyto testy zahrnují: ASTM, EN71, ISO-8124 AS/NZS 8124 a REACH.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: