Dřevěné 3D mechanické puzzle tanker

 
 

UGEARS jsou dřevěné mechanické pohyblivé 3D puzzle z přírodní dřevěné překližky, z kterých sestavíte historické funkční modely. Děti si tak postaví tramvaj či kombajn, které samy jezdí.

Dostupnost Na dotaz
2 436 Kč
Značka UGEARS
Kategorie Stavebnice
Položka byla vyprodána...
 

Pro odrostlé školáky nad 14 let je ideálním dárkem parádní 3D puzzle UGEARS. Jde o do detailu propracovanou skládačku, z které děti složí traktor, kombajn či tramvaj a věřte, že to bude milá zábava pro společné večery. Jejich sestavením získají naprosto dokonalé a funkční modely, které se pohybují.  

Zábava i rozvoj motoriky

Tím, že 3D puzzle UGEARS jsou opravdu propracované do detailu, procvičí si tak děti při jejich skládání motoriku i svou fantazii. A užijí také spoustu zábavy. Navíc, když puzzle složí správně a budou se o složený model dobře starat a správně jej udržovat, získají tak plně funkční a pohyblivé modely, díky nimž objeví tajemství mechaniky. 

 

Tanker 


Na podvozku UGM-11 je namontována cisterna.
Ta má unikátní mechanismus otvírání, který se hodí pro standardní 0,33 l plechovky. Tento model je záměrně navržen tak, aby měl surový a otevřený vzhled, takže máte i příležitost pozorovat co je uvnitř.
Mechanický tanker je vybaven čtyřválcovým motorem s gumovým pásem a pohybuje se samostatně dopředu v režimu "pohonu" a zpět na "zpětný" režim přenosu. Spusťte motor v režimu "nečinnosti" a podívejte se na čtyři písty, které se skutečně pohybují pod sklopnou kapotou.

Detail k tankeru:

  • Rozměr složeného puzzle: 33 x 18 x 12,5 cm
  • Rozměry krabice (balení):37,5 x 17,5 x 5,5 cm
  • Počet dílků: 594
  • Doba stavby přibližně 14 - 16 hodin 

 

Materiál:

Modely jsou vyrobeny z přírodní dřevěné překližky. Pro sestavení není potřeba žádného slepování lepidlem. Jednotlivé části jsou předem vytvarované a vzájemně do sebe zapadají tak, aby vznikl finální model.

 

Výrobce:

3D puzzle UGEARS jsou původem z ukrajinského města Kyjev a vyráběné na Ukrajině. V každém balení najdete podrobný obrázkový návod v českém a slovenském jazyce.

 

Doporučený věk:

3D puzzle UGEARS jsou doporučeny dětem od 14 let.

 

Upozornění:

Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba v návodu popsané součástky (zejména osy) promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením. 

 

Videa: 

https://www.youtube.com/watch?v=mVCfpi40alQ

https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=VenSLr32KeI

https://www.youtube.com/watch?v=fDQfyKSH8JY

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=jW-1IkaXCsY

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.