Dřevěné 3D mechanické puzzle číselný zámek

 
 

UGEARS jsou dřevěné mechanické pohyblivé 3D puzzle z přírodní dřevěné překližky, z kterých sestavíte historické funkční modely. Děti si tak postaví tramvaj či kombajn, které samy jezdí.

Dostupnost Na dotaz
540 Kč
Značka UGEARS
Kategorie Stavebnice
Položka byla vyprodána...
 

Pro odrostlé školáky nad 14 let je ideálním dárkem parádní 3D puzzle UGEARS. Jde o do detailu propracovanou skládačku, z které děti složí traktor, kombajn či tramvaj a věřte, že to bude milá zábava pro společné večery. Jejich sestavením získají naprosto dokonalé a funkční modely, které se pohybují. 

 

Zábava i rozvoj motoriky

Tím, že 3D puzzle UGEARS jsou opravdu propracované do detailu, procvičí si tak děti při jejich skládání motoriku i svou fantazii. A užijí také spoustu zábavy. Navíc, když puzzle složí správně a budou se o složený model dobře starat a správně jej udržovat, získají tak plně funkční a pohyblivé modely, díky nimž objeví tajemství mechaniky.

 

Combinaton lock - číselný zámek

Unikátní zámek od UGEARS je inspirován Da Vinciho kódem. Kombinovaný zámek se skládá ze dvou částí. Otevře se, pokud děti správně nastaví třímístnou kombinaci. Uvnitř zámku lze skrýt drobné předměty, klíče nebo jiná malá tajemství. Zámek je možné zavěsit kdekoliv na tašce, bundě nebo kalhotách. Děti navíc zjistí, jak funguje princip kombinovaného zámku.

 

Detaily k číselnému zámku:

  • velikost balení je 37,5 x 17 x 3 cm
  • rozměry výrobku 97 x 66 x 98 mm
  • množství dílků 34
  • doba stavby přibližně 2 hodiny

 

Materiál:

Modely jsou vyrobeny z přírodní dřevěné překližky. Pro sestavení není potřeba žádného slepování lepidlem. Jednotlivé části jsou předem vytvarované a vzájemně do sebe zapadají tak, aby vznikl finální model.

Výrobce:

3D puzzle UGEARS jsou původem z ukrajinského města Kyjev a vyráběné na Ukrajině. V každém balení najdete podrobný obrázkový návod v českém a slovenském jazyce. 

Doporučený věk:

3D puzzle UGEARS jsou doporučeny dětem od 14 let. 

Upozornění:

Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba v návodu popsané součástky (zejména osy) promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením.

Videa:

https://www.youtube.com/watch?v=mVCfpi40alQ

https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=VenSLr32KeI

https://www.youtube.com/watch?v=fDQfyKSH8JY

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.