Mini Kidtown Box

€59,20
Skladem (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

"Mini verze" přenosného dětského koutku, který jsme připravili nejen pro kavárny, galerie nebo knihovny: je tu pro všechny, kteří na malém prostoru potřebují pro děti připravit malý “vesmír věcí” pro další společná dobrodružství a objevy. Doporučený věk od 0+.

Detailné informácie

Veľmi široký výber
Veľmi široký výber
hračiek pre rozvoj detí
Skúsenosti a tradícia
Skúsenosti a tradícia
radíme a pomáhame už desať rokov

Podrobný popis

Detailní popis produktu

Přenosný dětský koutek 

Sada obsahuje:

Rozměry krabice: 30 cm x 20 cm x 11 cm

 

PRO MIMINKA A BATOLATA

Pro miminka a batolata (0-2 roky) jsme vybrali smyslové kostky Sensory Blocks a senzorickou kouli od britské firmy TickiT, knížku Černobíle pro nejmenší a nezbytné dřevěné zvířátko od firmy Orange Tree Toys. Sensory Blocks obsahují různé náplně, díky kterým si děti procvičí zrak, sluch i hmat. Mohou poznávat základní tvary a barvy, pozorovat vlastnosti různých materiálů a skupenství a poslouchat jejich zvuky. Kontrastní knížka Černobíle pro nejmenší potěší i ta nejmenší očička. Dřevěné zvířátko pak může vykukovat nejen z krabice, ale i zpoza stolu a možná se schová i někam jinam. Senzorická koule s vířícími třpytkami bude vždy dobrým společníkem pro všechny, kdo hledají klid nebo spánek. 

PRO MALÉ PRŮZKUMNÍKY

Malí průzkumníci (2-4 roky) najdou v našem boxu knížku The Trail Game od populárního autora Hervé Tulleta nebo pexeso newyorské firmy Mudpuppy. The Trail Game povzbuzuje děti k rozvíjení jemných motorických dovedností a soustředění. Její pevné listy jsou ideální pro malé ručičky, které je mohou lehce držet a otáčet stále dokola. Pexeso Mudpuppy si zapamatujete nejen pro jeho skvělé ilustrace, ale i sympatický formát.

PRO STAVITELE A KREATIVCE

Pro stavitele a kreativce (od 5 let) jsme připravili zkušební vzorek dřevěné open-ended stavebnice Kapla a magnetické stavebnice Power Clix. Francouzská Kapla je naše nejoblíbenější a nejuniverzálnější stavebnice, díky jejíž přesnosti a vyváženosti postavíte téměř cokoli. Její skromný vzhled může mást, její vlastnosti ale nikdy nezklamou. Pokud váš malý architekt nebo architektka potřebuje více barev, potěší ho tiché cvakání Power Clixu, který je vyrobený ze speciálních neodpuzujících se magnetů. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: