Recenze

Baví vás naše hračky? Máte jich už pár doma? Vidíte, jak si s danou hračkou vaše dítko hraje, co ho baví nebaví, od kdy hračku koupit - dřív a nebo později? Je to hračka na dlouho a nebo z ní dítě rychle vyroste? Dokážete na všechny otázky odpovědět? Výborně! Tak se staňte naším recenzentem. Napište nám recenzi a pošlete na recenze@kidtown.cz. Pokud vaši recenzi schválíme, tak jako naše poděkování dostanete 100Kč na další nákup, platí?

kidtown_recenze_2018

Pár základních otázek, které v recenzích určitě pomohou (pomocná osnova)

  • O jakou hračku jde? (popis hračky, určená věková kategorie + věk vašeho dítěte - např. hračka určeno od 18m+, ale vaše dítě je 13m staré a už ho hračka baví)
  • S jakým záměrem jste hračku koupila? Co má rozvíjet a co doopravdy rozvíjí? Hraje si s ní vaše dítko tak jak jste očekávala, nebo si našlo nové způsoby, které návod rozhodně nenabízí?
  • Klady a zápory - je hračka z kvalitního materiálu, pěkné barvy, je těžká a manipulací vhodná až pro starší děti? chce to velký prostor a nebo je vhodná i do úspornějších prostor? Cokoli z hodnotících kritérií, co vás napadne.
  • Je hračka univerzální? jde brát ven? je to hračka na cestování? nebo jen na doma? vzdělává dítě? jak?
  • Celkové hodnocení hračky - 1 - 10 bodů (10 nejvíc, 1 nejmíň) - shrnutí pocitů z hračky - doporučujete koupit? proč? stručně a jasně, závěr celé recenze.
  • Máte fotografie? Skvělé! Určitě je přiložte, pokud nechcete fotit své dítě, úplně stačí fotka zezadu, nebo jen ručičky, cokoli, co ostatním maminkám pomůže vyřešit otázku, zda je daná hračka vhodná pro jejich ratolest!

 

Určitě připište všechny vaše domněnky, zamyšlení, každý nápad se počítá (a my za něj moc děkujeme!)

Recenze budeme přidávat na náš e-shop pod daný produkt. Budeme se snažit schvalovat do 48 hodin. Jakmile recenzi pročteme a schválíme, ozveme se. Ještě jednou - posílejte na recenze@kidtown.cz

Děkujeme a moc se těšíme na příchozí poštu :) !

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.