Pro děti od 14 let a dospěláky

Kidtown_banner_eshop_sleva 

3D puzzle Ugears

Dokonalé a funkční modely - 3D puzzle Ugears. zábavné skládání bez nutnosti lepení. Propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování.

Dřevěné hračky mám moc ráda, i z toho důvodu jsem do sortimentu Kidtownu zařadila i  3D puzzle UGears ve tvaru skládacího traktoru, kombajnu či tramvaje.  Jejich sestavením získáte naprosto dokonalé a funkční modely, které samy jezdí.  Ale pozor, tyhle už asi nebude nosit Ježíšek. Jsou totiž určeny dětem starším 14 ti let a já pochybuji, jestli ty na Ježíška ještě věří.

3D puzzle Ugears objednávejte zde >>

 

KAPLA s bonusem

Geniální a nejoblíbenější dřevěná stavebnice KAPLA. Magická dřívka, ze kterých se dají postavit stavby držící pohromadě pouze pomocí gravitace a tření! 

 

Ještě nemáte doma stavebnici Kaplu? Děti i dospělí si s ní dokáží vyhrát hodiny. Kapla je precizně vyrobená dřevěná stavebnice. Neuvěříte, co všechno se dá postavit bez lepidla, šroubků nebo spojek ze stavebnice, kde jsou všechny dílky stejně velké. Možnosti jsou omezené jen vaší představivostí!

Bonus

Navíc jsme Ježíškům připravili bonus. K balení Kapla 200 vám nyní dáme jako dárek 10 destiček stavebnice Kapla zdarma, ke stavebnici Kapla 280 potom 20 destiček Kapla jako bonus navíc.

kidtown_bannery_kapla_vanocni

Stavebnici Kapla objednávejte zde >>

 

Kaleidograph

Nekonečně kreativní pomůcka pro umělce a všechny hravé a kreativní lidičky. Kaleidograph je hračka, hra, puzzle ...

Každá sada Kaleidographu se skládá z 12 oboustranných karet (podle toho, o kterou sadu se jedná, jsou buď jednobarevné nebo vzorované) s různými výřezy a jednoho plakátu obsahujícího přes 150 různých vzorů, které můžete s danou sadou vytvořit (jsou to pouze příklady - možností je totiž daleko víc, jednotlivé sady navíc můžete samozřejmě kombinovat). Obrazce si můžete vymýšlet a skládat sami nebo se také můžete snažit najít ty správné karty k vytvoření obrazců z přiloženého plakátku - což je docela složité a vyžaduje to přemýšlení. Díky kompaktnímu balení je to super hra třeba i na cesty. Navíc podporuje a rozvíjí kreativitu a přemýšlení a jako většina hraček, které do Kidtownu vybírám, i tato získala hned několik ocenění. Jednotlivé karty můžete použít také jako šablony ke kreslení.

Kaleidograph objednávejte zde >>

 

SHAPESCAPES

Děti tvořící SOCHY s touto kreativní stavebnicí SHAPESCAPES rozvíjí kreativitu, prostorové vnímání a učí se poznávání barev.

ShapesCapes je kreativní stavebnice, se kterou děti tvoří sochy z jednoduchých organických tvarů. Stavebnici Shapescapes vytvořil známý americký sochař Peter Mayor. Děti mají k dispozici 90 plastových tvarů různých barev a velikostí a dají se snadno spojovat dohromady podle potřeby. Děti mohou ze Shapescapes složit podle své fantazie cokoliv je napadne - zvířata, lidi, auta, domy apod. Shapescapes neobsahuje žádné knoflíky ani baterie, ke hře jsou potřeba jen ruce a bohatá dětská fantazie. Stavebnice Shapescapes rozvíjí kromě kreativity také prostorové vnímání a učí poznávání barev.

Shapescapes objednávejte zde >>

 

 

Nejprodávanější

429
243614292436
Značky

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.