Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1 500Kč

Náš tým

Jana
Vyhlídalová

Lucka
Jeřábková

Kristýna
Havligerová

jana Lucka havl-180 
Jsem životní nadšenec a „odporná optimistka“, jak mne kdysi nazvala kamarádka. Téměř 20 let jsem se pohybovala v oblasti marketingu, reklamy a médií. V Kidtownu jsem od samého začátku, kdy jsme s Janou v říjnu 2014 vytáhly roletu a uvítaly prvního zákazníka. A od té doby jsem snad byla na každé kidtowní aktivitě. Kidtown.cz je místo, které přináší radost dětem. Prodává hračky, s kterými si děti nějen skvěle vyhrají, ale také se posunou ve svém vývoji. Jsou to totiž hračky rozvojové, které dávají smysl. A to je přesně důvod, proč jsem se k partě holek z Kidtownu přidala.
Medailonek Medailonek Medailonek

 

Linda
Bydžovská

Petra
Hájková

Zuzana
Kolátorová

Linda   zuzana-250
S Janou se známe dlouho, už to bude trochu historie, ale před lety jsem jí dělala asistentku v O2. Když jsem před rokem na facebooku viděla, že pro Kidtown hledá pomoc, neváhala jsem a zavolala jí. Tak odstartovala naše další spolupráce. V Kidtownu jsem začala pracovat začátkem roku 2018. Je to jednoduše veselý obchod, kde na každého dýchne radost. Baví mne se setkávat s lidmi, kteří k nám chodí. A dětmi, to je super. Mají ze všeho radost a dají to hned najevo. Je učitelka mateřské školy a logopedická asistentka, lektorka kurzů pro učitelky mateřských škol Lumen vitale, s.r.o. a má za sebou 20 let práce v Pražské pedagogicko-psychologické poradně.
Medailonek Medailonek Medailonek

 

Eva
Šimotová

   
 WhatsApp Image 2020-02-17 at 12.34.43    

S Kidtownem jsem začala spolupracovat v roce 2019 jako poradce pro výběr pomůcek pro děti se specifickými potřebami. Společně s Janou se snažíme najít přesně takové pomůcky, které dětem usnadní fungování nejen ve škole.

   
Medailonek