Náš tým

Jana Vyhlídalová

janaadamJsem životní nadšenec a „odporná optimistka“, jak mne kdysi nazvala kamarádka. Téměř 20 let jsem se pohybovala v oblasti marketingu, reklamy a médií.

Můj život se změnil s narozením syna Adámka. Z původního přesvědčení, že budu chvíli doma a poté budu konzultovat to, co umím sešlo v momentě, kdy jsem zjistila, že bych nebyla paní svého času. Navíc jsem přestala vidět smysl trávení dne v kanceláři s mobilem na uchu a v přesvědčování firem, proč by si mnou navrženou strategii měly koupit.

Protože jsem workoholik a snadno se nechám prací pohltit, bylo jasné, že musím vymyslet projekt, kde Adámek bude jeho přirozenou součástí. Místo, kdy budu pracovat blízko domova, budu v kontaktu s lidmi a budu mít možnost propojovat komerční sektor neziskovým.

Od původního nápadu založit Kidtown, dětský obchod v Uralské ulici na Praha 6, blízko mého bydliště uběhl měsíc. Kromě prodejny hraček, dětského oblečení a dalších vychytávek pro děti se zde návštěvníkům nabízí dětský koutek, prostor pro organizování různých akcí či školení pro maminky. Mým cílem je nabídnout dětem a rodičům takové hračky, které podpoří dětskou kreativitu, napomohou rozvoji dětského talentu. Všechny nabízené hračky nechávám otestovat týmem profesionálů. Proto u nás najdete především dřevěné hračky, z velké části vyráběné v České republice, bezpečné, neohrožující zdraví Adámka ani jeho kamarádů.

Přeji vám krásné hraní a doufám, že se v Kidtownu někdy potkáme. Ať osobně či prostřednictvím eshopu..Budu se těšit na setkání s vámi.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.