6. narozeniny kluk (malý dárkový balíček)

 
  • 1 z 3
 

Sada dárků pro chlapce k 6.narozeninám - malý dárkový balíček

 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 750 Kč
Ušetříte 30 Kč (–4 %)
720 Kč    
Značka Kidtown
Kategorie Narozeninové sady v dárkovém balení
 

Oko dítěte už umí lépe zaostřit na menší objekty, zdokonaluje se postřeh a rychlost reakcí. Na řadu přichází logické uvažování, namísto intuitivního. Trénuje koncentraci, která je potřebná k přijímání informací – dítě chápe, že k mluvené informaci se už nedá vrátit a tak se snaží informace třídit tak, aby je pochopilo. Až vás bude vaše dítko večer prosit o další pohádku, vyhověte mu – jeho schopnost koncentrace tím jen získá! A až vás porazí v logické hře s kalíšky, bude to vlastně takové malé vítězství i pro vás!

 

 

 

Co v této sadě najdete?

 

Hru Speed Cups - velmi oblíbená hra, při které si užijete spoustu legrace a procvičíti si pohotovost a postřeh!

Každý hráč dostane 5 barevných kalíšku a pokouší se rychle řešit úkoly. Potřebujete rychlost a bystré oko, karty ukazují, jak barevné kalíšky poskládat, zda do sebe a nebo do řady. Který ptáček sedí na stromě a který pod ním? Jsou kalíšky správně? Pak rychle udeřit do zvonečku! Na konci vyhrává nejrychlejší hráč.

  

Knížku Švédské pohádky - nejvtipnější a nejkrásnější pohádky ze švédského venkova. Víte, proč medvěd nemá ocas, jak děvče přelstilo obra, co všechno provedli hlupáci z Tälje a proč se psi očichávají? Švédsko, to není jen Astrid Lindgrenová a severské krimi, ale také lidové pohádky, které jsou stejně zábavné, dojemné a napínavé jako ty naše.

Z pokladnice lidových příběhů, které kdysi zapsali sběratelé na švédském venkově, jsme vybrali ty nejkrásnější a nejvtipnější. Většinu z nich stihnete vy nebo vaše děti přečíst do dvaceti minut, takže se nabízejí jako ideální čtení před spaním.

 

A to vše v krásném dárkovém balení.

 

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.