6. narozeniny kluk (velký dárkový balíček)

 
  • 1 z 4
 

Sada pro chlapce k 6.narozeninám - velký dárkový balíček

 

Dostupnost Na dotaz
1 500 Kč
Značka Kidtown
Kategorie Narozeninové sady v dárkovém balení
Položka byla vyprodána...
 

Oko dítěte už umí lépe zaostřit na menší objekty, zdokonaluje se postřeh a rychlost reakcí. Na řadu přichází logické uvažování, namísto intuitivního. Trénuje koncentraci, která je potřebná k přijímání informací – dítě chápe, že k mluvené informaci se už nedá vrátit a tak se snaží informace třídit tak, aby je pochopilo. Až vás bude vaše dítko večer prosit o další pohádku, vyhovte mu – jeho schopnost koncentrace tím jen získá! A až vás porazí v logické hře s kalíšky, bude to vlastně takové malé vítězství i pro vás!

 

 

 

Co v této sadě najdete?

Hru Speed Cups - velmi oblíbená hra, při které si užijete spoustu legrace a procvičíti si pohotovost a postřeh!

Každý hráč dostane 5 barevných kalíšku a pokouší se rychle řešit úkoly. Potřebujete rychlost a bystré oko, karty ukazují, jak barevné kalíšky poskládat, zda do sebe a nebo do řady. Který ptáček sedí na stromě a který pod ním? Jsou kalíšky správně? Pak rychle udeřit do zvonečku! Na konci vyhrává nejrychlejší hráč.

 

Kovap autíčko Mikrobus s pohonem kovové "retro" mikrobus. Ideální  hračka pro chlapce, kteří milují auta.Užijí si s ním spousta zábavy.

 

Knihu Dějiny udatného českého národa -  Je to kniha, která získala ocenění Magnesia Litera za knihu pro děti a mládež. Dále získala Zlatou stuhu v kategorii Literatura faktu a populárně naučná literatura pro děti a Zlatou peče za polygrafické zpracování. Rodinná knížka Dějiny udatného českého národa je určena nejen těm, co nedávali ve škole pozor (dozvědí se překvapivé informace z naší historie), ale i šprtům, ty zase pobaví (pro tyto vzdělanější čtenáře jsou připraveny zadní strany s podrobnějšími informacemi a zajímavostmi).

 

A to vše v krásném dárkovém balení.

 

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.