5. narozeniny kluk (malý dárkový balíček)

 
  • 1 z 3
 

Sada dárků pro chlapce k 5.narozeninám - malý dárkový balíček.

 

Dostupnost Skladem
750 Kč    
Značka Kidtown
Kategorie Narozeninové sady v dárkovém balení
 

 „Ještě před chvílí to bylo malé miminko a za chvíli už půjde do školy,“ povzdechne většina rodičů. Ale smutek není na místě – dítku postupně dozrává centrální nervová soustava a díky tomu si zdokonaluje sluchovou a zrakovou diferenciaci. Zlepšuje se koncentrace a díky slovní zásobě vás svou reakcí dítě mnohdy doslova strčí do kapsy. Chcete si to vyzkoušet? Náš narozeninový balíček vám v tom pomůže!

 

 

Co v této sadě najdete?

 

Hru Looping Louie -  je velmi oblíbená, rychlá veselá hra, ve které si zdokonalujete postřeh a přesnou mušku. Každý hráč má kurník se svými kuřaty, které se snaží ochránit před létajícím Louiim a současně letce co nejpřesněji navádět kurníky soupeřů. Vyhrává hráč, který má ve svém kurníku jako poslední aspoň jedno kuře. Hra je zábavná jak pro děti, tak pro dospělé.

 

Kníhu Kuba Tuba Tatuban - příběh o Kubovi a jeho ztracené tubě, který zaujme uhrančivou logikou textu o fungování podmetra, jehož obyvatelé vyrážejí mimo špičku zalidňovat peróny a dělat zmatky na přestupech, aby se cestující v podzemí necítili osamělí. Kuba má tubu. Hraje na ni rád a dobře, ale kluci, kteří toho v hlavě moc nemají, ale jsou o hlavu větší, se mu posmívají. Když tak Kuba jednou před nimi utíká, ocitne se v podmetru. Tam jsou děti špinavé a nadšené a všechno vlastně připomíná bláznivé světy, které jsme si tak rádi malovali. V jeho kulisách se odehrává příběh o ztracené tubě, kterou Kubovi z oddělení Ztrát a nálezů vrátí až vládce podmetra Tatuban.

 

A to vše v krásném dárkovém balení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.